آمار

شما اینجا هستید

برپایی نمایشگاه آرزوهای سپید

نمایشگاه آرزوهای سپید با موضوع آشنایی با آداب و رسوم و جاذبه های گردشگری مردم شهرستان آران و بیدگل به همت معاونت خواهران کانون فرهنگی، هنری امام زمان(عج) برپا شد.

 

طاووس بهشت: نمایشگاه آرزوهای سپید با موضوع آشنایی با آداب و رسوم و جاذبه های گردشگری مردم شهرستان آران و بیدگل در محل خانه بازی کودک گشایش یافت.

خانم کریم کاشی مسئول معاونت خواهران کانون فرهنگی، هنری امام زمان(عج) با اعلام این خبر افزود: عموم علاقه مندان می توانند ضمن بازدید از این نمایشگاه با جاذبه های گردشگری شهرستان آران و بیدگل آشنا شوند.

وی ادامه داد: سفره هفت سین سنتی،ظروف و سفال منطقه،قالیچه و لباس محلی،دار قالی و ... در این نمایشگاه در معرض عموم قرار دارد.

کریم کاشی تصریح کرد: این نمایشگاه با همکاری معاونت خواهران کانون فرهنگی، هنری امام زمان(عج)، اداره میراث فرهنگی،اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهرداری دایر شده است.

وی اظهار داشت: گرفتن عکس یادگاری با استفاده از لباس،پوشاک و وسایل سنتی حاضر در نمایشگاه از ویژگی های این نمایشگاه می باشد.

گفتنی است این نمایشگاه از تاریخ 20 اسفند لغایت 20 فروردین ماه در محل خانه بازی کودک واقع در خیابان محمدهلال خیابان چهارسوق برای عموم دایر است.

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید