آمار

شما اینجا هستید

ثبت‌نام کلاس‌های ترم بهار مؤسسه طلوع

مؤسسه طلوع ثبت نام ترم بهار خود را آغاز کرد. تمامی کلاس های اعلام شده از نیمه فروردین آغاز و تا اول خرداد به اتمام خواهد رسید . در این دوره حضور اساتید برجسته ای چون صفارهرندی، آیت الله قرهی، آیت الله کعبی، عبدالحسین خسروپناه، ذوعلم، وحید یامین پور، علیرضا مختارپور، موسی حقانی، محمد سرشار، محمد خوش چهره، رضا پورحسین، مازیار بیژنی، احمد ناطقی و ... فضای متفاوتی را نسبت به ترم های گذشته ایجاد کرده است.

طلوع

طاووس بهشت: ثبت نام کلاس‌های ترم بهار ۹۴ مجتمع آموزشی طلوع آغاز شد.
 
مؤسسه طلوع ثبت نام ترم بهار خود را آغاز کرد. تمامی کلاس های اعلام شده از نیمه فروردین آغاز و تا اول خرداد به اتمام خواهد رسید .
در این دوره حضور اساتید برجسته ای چون صفارهرندی، آیت الله قرهی، آیت الله کعبی، عبدالحسین خسروپناه، ذوعلم، وحید یامین پور، علیرضا مختارپور، موسی حقانی، محمد سرشار، محمد خوش چهره، رضا پورحسین، مازیار بیژنی، احمد ناطقی  و ... فضای متفاوتی را نسبت به ترم های گذشته ایجاد کرده است.
 
بررسی آرا و اندیشه های بزرگان و جریان سازان معاصر

موسسه طلوع در ترم جدید بخشی مجزا را به بررسی آرا و اندیشه های بزرگان و جریان سازان معاصر اختصاص داده است . 
بررسی آرا و اندیشه های بزرگانی چون مقام معظم رهبری، امام موسی صدر، شهید محمدباقر صدر، شهید مطهری، آیت الله مصباح یزدی؛ آیت الله جوادی آملی.

بررسی اندیشه های این بزرگان توسط اساتیدی چون آیت الله کعبی ، ذوعلم ، خسروپناه ، عادل پیغامی ، وحید یامین پور و علیرضا مختارپور صورت خواهد گرفت.

دوره قرآنی بصائر

در تبیین دوره قرآنی بصائر آمده است که؛ انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام خمینی یک انقلاب قرآنی دینی و قرآنی بود و رهبر معظم انقلاب نیز در مسیر راهبری این انقلاب قرآنی، از مفاهیم متعالی قرآن در تحلیل شرایط کشور و جهان و ارائه راه حل های مسائل کشور، استمداد می جویند. با این اوصاف ضروری است از یک سو «مدیران و اندیشمندان علاقه‌مند به انقلاب اسلامی» در مراجعه به مفاهیم، راهکارها و مدلهای پیشنهادی قرآن بیش از پیش و در حد و اندازه ظرفیت عظیم انقلاب اسلامی، تلاش نمایند و از سوی دیگر مدیران فرهنگی و فعالان جامعه قرآنی به بازتعریف نسبت خود با وظایف سیاسی، انقلابی و مدیریتی نظام اسلامی اهتمام والاتری نشان دهند.

در این دوره به مباحث زیر پرداخته خواهد شد:
 
۱ مطالعه تطبیقی تاریخ صدر اسلام و تاریخ انقلاب اسلامی حجت الاسلام احمد رهدار
۲ مطالعه تطبیقی تاریخ صدر اسلام و تاریخ انقلاب اسلامی حجت الاسلام علی جعفری
۳ آشنایی با ادبیات مفهومی جنگ نرم محمد حسین ساعی
۴ امور راهبردی قرآنی کشور در منظومه فکری رهبر انقلاب علیرضا معاف
۵ اصول و روشهای تفسیر سیاسی آیات قرآن کریم شبیر فیروزیان
۶ مدیریت مطلوب در موسسات قرآنی 

دوره مستند سازی تجربی به روایت راویان فتح
 
اما دوره های مهارتی ترم بهار موسسه از تنوع بیشتری برخوردار است . موسسه طلوع برای اولین بار روایتگران فتح و یاران شهید آوینی را در تهیه مستند روایت فتح جهت برگزاری دوره مستندسازی تجربی گرد هم اورده است . این دوره که مختص کسانی است که حداقل یک مستند ساخته باشند و از اصول مقدماتی ساخت مستند مطلع باشند شامل عناوینی چون مطالب زیر است:

• تجربیات و خاطرات یاران آوینی از مستندسازی با شهید آوینی
• ساختمان چشم و نوع نگاه در مستند سازی
• تصویربرداری بحران و جنگ
• مدیریت تولید در مستند جنگ و تجربی
• کارگردانی مستند بحران و جنگ
• صدابرداری در مستند سازی جنگ
• تهیه کنندگی در مستند جنگ و بحران
 
اساتید این دوره عبارتند از: 

- مرتضی شعبانی / تصویربردار روایت فتح مستندهای ساخته شده توسط شهید آوینی / کارگردان مستندهای بین المللی و رئیس مرکز مستند حقیقت
۲- پرویز رمضانی / صدابردار روایت فتح مستندهای ساخته شده توسط شهید آوینی / فعال در حوزه ساخت مستندهای بین المللی
۳- رضاسلطان زاده / آهنگ ساز مجموعه های روایت فتح مستندهای ساخته شده توسط شهید آوینی / مدرس موسیقی فیلم و صدابرداری
۴- رضابرجی / عکاس و مستند ساز بحران بین المللی / از یاران و همکاران شهید آوینی
۵- مصطفی دالایی/ تصویربردار روایت فتح مستندهای ساخته شده توسط شهید آوینی / کارگردان مستندهای متعدد
۶- اصغر بختیاری / مدیر تولید روایت فتح مستندهای ساخته شده توسط شهید آوینی / کارگردان مستندهای متعدد
 
دوره های آموزش فیلمنامه نویسی، کاریکاتور و عکاسی پیشرفته

ضمناً سه دوره «آموزش فیلمنامه نویسی پیشرفته» و «آموزش عکاسی پیشرفته» و دوره «آموزش کاریکاتور» توسط اساتید برجسته این حوزه آقایان «حامد عنقا»، «احمد ناطقی» و «مازیار بیژنی» برگزار خواهد شد. 

آموزش زبان انگلیسی ویژه فعالین فرهنگی

همچنین موسسه طلوع در بیان چرائی راه اندازی این دوره آورده است که؛ با توجه به پیام اخیر امام خامنه ای در قالب نامه به جوانان اروپا و آمریکای شمالی و از آنجا که انقلاب اسلامی محدود به مرزهای فیزیکی نیست و پیامی جهانی دارد، مجهز شدن فعالین فرهنگی به ابزار زبان انگلیسی جهت تاثیر گذاری حداکثری در فضای بین الملل و با استفاده از نسل جدید رسانه های کاربر محور ضروری می نماید. از این رو، موسسه طلوع در نظر دارد تا با برگزاری دوره کامل زبان انگلیسی ویژه فعالین فرهنگی، بستری مناسب برای تحقق این امر مهیا نماید.

سبک تدریس بصورت «گفتاری شنیداری» می باشد و عمده کارها در داخل کلاس انجام می گیرد.
بطور کامل این دوره در دو سطح مکالمه و یک سطح توانمند سازی فرهنگی برگزار خواهد شد.
در پایان سطح اول مکالمه (۸۰ ساعت) دانشجو می تواند مکالمات مورد احتیاج برای انجام فعالیت های روزمره خود را به صورت کامل بیان نماید.

در پایان دوره دوم (۱۰۰ ساعت) دایره لغات مورد استفاده افزایش پیدا کرده و روند مکالمه و مراودات روزمره بهبود می یابد.
سطح توانمند سازی فرهنگی که از اواسط سطح دوم آغاز خواهد شد با بهره گیری از اساتید جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، که در خارج از کشور اقامت داشته اند، ( استاد فواد ایزدی، نادر طالب زاده و …) سعی در بازگو نمودن موارد و نکات محاوره ای و تاثیر گذار در مراودات و مباحث دارد.
 
ضمناً موسسه طلوع برای اعضا باشگاه خود و افرادی که توانمندی ۴۰ درصدی بر یک زبان خاص را دارا می باشند در اقدامی فوری کارگاه فشرده «آموزش انتشار نامه رهبر انقلاب در شبکه های اجتماعی» را طراحی و از دو هفته آینده اجرا خواهد نمود.
 
دوره اقتصادی، دوره مسکن و دوره فضای مجازی

 

در حالیکه دوره مقدماتی خبرنگار تحلیل گر اقتصادی موسسه طلوع با استقبال مخاطبین در ترم گذشته مواجه شد در ترم جدید این موسسه دوره پیشرفته آن را طراحی نموده است. ارتقا سواد رسانه ای بویژه در شبکه های اجتماعی دوره دیگری است که با نام فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در ترم آینده برگزار خواهد شد. ضمنا با توجه به اهمیت بحث زمین و مسکن در تحقق عدالت اجتماعی و اقتصاد مقاومتی این دوره برای ترم بهار توسط موسسه طلوع طراحی و برگزار خواهد شد.

درس گفتارها

و در نهایت درس گفتارهای این موسسه با حضور چهر هایی چون آیت الله قرهی، صفارهرندی، موسی حقانی، دکتر همایون و رضا پورحسین در موضوعات متنوعی چون خانواده و فرزند، روانشناسی رسانه، در خدمت و خیانت پهلوی، جنگی که بود و جنگی که هست برگزارخواهد شد.
 
علاقمندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس سایت این مجموعه Toluehagh.ir  مراجعه و یا با شماره ۰۲۱۶۶۴۹۹۵۴۲ تماس و یا به شماره ۰۹۱۹۰۱۳۲۵۸۰ پیامک ارسال نمایند .

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید