آمار

شما اینجا هستید

نسخه دیجیتال کتاب «دختر شینا» عرضه شد+ دانلود

چندی‌ست که «دختر شینا»  محور سومین دوره مسابقه «کتاب و زندگی» است. نسخه دیجیتال این کتاب با 50 درصد تخفیف در نرم‌افزار کتابخوان فراکتاب عرضه شده است. علا

کتاب دختر شینا

طاووس بهشت: «دختر شیرین» که حالا «دختر شینا» میشناسندش‬‬‬ کتابی که احتمالاً این روزها نام آن را از رسانه‌های مختلف چون رادیو ، تلویزیون ،... و حتی در سطح شهر زیاد شنیده‌اید. این کتاب روایت غصه‌های همسری است فداکار، مادری مهربان و زنی مقاوم در روزهای جنگ؛ روایت زندگی قدم خیر: «خوشحالی‌ام این است که بعد از این همه سال، یک نفر از جنس خودم آمده، نشسته رو به رویم تا غصه تنهایی این همه سال را برایش تعریف کنم. غم و غصه‌هایی که به هیچ کس نگفته‌ام».

«دختر شینا» خاطرات قدم‌خیر محمدی، همسر سردار شهید حاج‌ ستار ابراهیمی است که اکنون توسط «بهناز ضرابی‌زاده» نگارش و به همت انتشارات سوره مهر به چاپ رسیده است. ضرابی‌زاده کار‌شناس ادبی کانون پرورش فکری همدان است، اما  پیش از هر چیزی نویسنده است. مسئولیت‌هایی هم در این عرصه دارد، مثل دبیری انجمن داستان دفاع مقدس. ضرابی‌زاده برگزیده بیش از 30 جشنواره داستان‌نویسی سراسری است و داور مسابقات مختلف ادبی همدان نیز بوده است. تألیف و چاپ بیش از دویست و پنجاه اثر ادبی در نشریات از دیگر فعالیت‌های این نویسنده 44 ساله است و حالا هم دختر شینا.

در آذر ماه 1392،  رهبر معظم انقلاب اسلامی این کتاب  را با دقت خوانده و در دیداری با نویسنده فرمودند که کتاب خوبی است و نویسنده به جزییات توجه بسیاری کرده و داستان زیبایی دارد. و این انگیزه مضاعفی شد تا خانم ضرابی نوشتن این کتاب را رسالتی سنگین دانسته و به قول خودش کاری کند دلی. چندی‌ست که «دختر شینا»  محور سومین دوره مسابقه «کتاب و زندگی» است. نسخه دیجیتال این کتاب با 50 درصد تخفیف در نرم‌افزار کتابخوان فراکتاب عرضه شده است. علاقه‌مندان برای دریافت این نسخه می‌توانند به سایت «کتاب و زندگی» مراجعه کنند.

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید