آمار

شما اینجا هستید

آلبوم موسیقی فیلم «محمد(ص)» منتشر شد

در آستانه ولادت باسعادت پیامبر مکرم اسلام (صلّی اللّه علیه و آله) و آغاز هفتهٔ وحدت، آلبوم موسیقی فیلم سینمایی «محمد رسول‌الله» منتشر شد.

طاووس بهشت: این آلبوم فاخر و ارزشمند، شامل 20 قطعه و مجموعاً 65 دقیقه موسیقی متن فیلم است که تولید آن به‌سرپرستی الله‌راخا رحمان (A. R. Rahman) نوازنده سر‌شناس موسیقی جهان، به‌همراه گروه ارکستر و هفت نوازنده مطرح دنیا به سرانجام رسیده است.

علاقمندان می‌توانند با مراجعه به سایت پخش‌کنندهٔ چندرسانه‌ای آی‌تیونز (iTunes) و یا از طریق این پیوند https: //itun. es/us/qxuX_ آلبوم موسیقی فیلم را تهیه کنند.

فیلم سینمایی محمد رسول‌الله (صلی‌الله‌علیه‌وآله) روایتی از داستان دوران کودکی پیامبر عظیم‌الشأن اسلام است که مجید مجیدی کارگردان ایرانی در مدت هفت سال آن را به تصویر کشیده است.

این فیلم که در مدت اکران داخلی خود توانست عنوان پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران را کسب کند، در آیندهٔ نزدیک در کشورهای مختلف دنیا به نمایش در می‌آید. پیش از این نیز، مسلمانان و مردم دیگر ادیان که در اکران‌های محدودی در کانادا، سوئد، لبنان، لهستان و دیگر کشور‌ها به نمایش فیلم نشسته بودند، از آن استقبال کرده و پیام آن را معرفی چهره حقیقی اسلام و پیامبر بلندمرتبهٔ آن به دنیا دانسته‌اند.

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید