آمار

شما اینجا هستید

سومین فرخوان ایده‌های مسجدی منتشر شد

مرکز رسیدگی به امور مساجد، با هدف نیل مساجد به طراز اسلامی «سومین فراخوان ایده‌های مسجدی(فام ٣)» را برگزار می‌کند.

طاووس بهشت: مرکز رسیدگی به امور مساجد، با هدف نزدیک شدن هر چه بیشتر مساجد به طراز اسلامی «سومین فراخوان ایده های مسجدی(فام ٣)» را برگزار می کند.

 سومین فرخوان ایده های مسجدی(فام٣) با تکیه بر بانک ایده های مسجدی(بام)، در صدد است در دو عرصه اجرای ایده و خلق ایده های جدید در میان شرکت کنندگا رقابت ایجاد کند.

علاقه مندان می توانند در بخش اجرای ایده با مراجعه به آدرس Bam.masjed.ir  و به کارگیری ایده های موجود در بانک ایده های مسجدی (بام)یا به کارگیری ایده های جدید و ارسال گزارش تفصیلی به دو صورت نوشتاری و تصویری به دبیرخانه با یکدیگر به رقابت بپردازند.

بنابر اعلام دبیرخانه سومین فراخوان ایده های مسجدی(فام٣) استفاده از ایده های واجد شرایط در بانک ایده های مسجدی(بام) با درج نام ایده پرداز و رعایت حقوق معنوی اثر و همچنین  تقدیر از آثار برگزیده با جوایز ارزنده (کمک هزینه سفر به اعتاب مقدسه و...) از مزایای شرکت در این فراخوان است.

علاقه مندان به شرکت در این فراخوان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر علاوه بر مراجعه به درگاه الکترونیکی Fam.masjed.ir، با شماره تلفن   ٣٦-٣٢٩٢٣٨٣٥-٠٢٥ و یا آدرس  Fam.masjed@yahoo.com و  Fam.masjed@gmail.com تماس حاصل نمایند.

متقاضیان شرکت در فام ٣، می توانند تا پایان اسفند ماه سال ١٣٩٤، ایده های خود را در موضوعات و محورهای مختلف مسجدی، به دبیرخانه ارسال کنند.

همچنین آخرین اخبار سومین فراخوان ایده های مسجدی (فام ٣) از طریق کانال این دبیرخانه در تلگرام به آدرس @yavaranmasjed قابل دسترسی است.

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید