آمار

شما اینجا هستید

راه اندازی سایت جامع امام خمینی(ره)

همزمان با سی و هفتمین سالگرد دهه فجر انقلاب اسلامی، سایت جامع امام خمینی (ره) با دامنه‌ی imam.ir رونمایی شد.

طاووس بهشت: همزمان با سی و هفتمین سالگرد دهه فجر انقلاب اسلامی، سایت جامع امام خمینی (ره) با دامنه‌ی imam.ir رونمایی شد. Imam.ir با اعلام چهار رویکرد اصلی فعالیت آزمایشی خود را آغاز کرده است:

در اختیارگذاشتن آرشیو چندرسانه‌ای و باکیفیت از دوران حیات امام (ره)
گزیده‌سازی و موضوع‌بندی صحیفه امام (ره) و نیز ارائه‌ی صحیفه به روش تاریخی
تمییز قائل شدن میان اندیشه و رفتار امام با اندیشه و رفتار سیاسی یاران و نزدیکان ایشان
به‌کارگیری به‌روزترین امکانات فضای مجازی به منظور ارائه کارآمد اندیشه و رفتار امام به نسل کنونی
در قسمتی از معرفی imam.ir آمده است: در شناختن و شناساندن امام، ابتدا کاوش کرده‌ایم تا بدانیم دیگران چه کرده‌اند تا اگر بخشی از مسیر توسط ایشان طی شده، انرژی و زمان و هزینه‌ محدود، صرف کاری که قبلا انجام شده، نشود. آنچه تا کنون به انجام رسیده - هرچقدر خالصانه و مجاهدانه - در شان و اندازه‌ی شخصیت امام نیست. به خصوص آنکه در فضای مجازی جای کار بسیار است.

سایت امام

همچنین حساب کاربری @imam_ir در تلگرام و اینستاگرام و صفحه امام خمینی(ره) در بیسفون متعلق به این سایت می باشد. در ادامه برخی امکانات سایت به طور خلاصه ذکر میشود که جهت مشاهده‌ی همه‌ی امکانات میتوانید به بخش ارتباط با ما imam.ir مراجعه فرمایید.

امروز در صحیفه: بخش امروز در صحیفه امکان دسترسی سریع و تاریخی را به آرشیو صحیفه امام میدهد.

خط امام: بازخوانی بیانات امام خمینی با توجه به اقتضائات و اتفاقات روز

صحیفه امام: دسترسی سریع به محتوای صحیفه امام خمینی با دو مدل تاریخی و جلدی. همچنین در هر عنوان صحیفه، درج توضیحات کوتاه تاریخی درباره‌ی شرایط و اتفاقات پیرامون سخنرانی یا پیام امام، و فرازهای طلایی جهت دریافت شمایی کلی از محورهای مهم بیانات امام آمده است.

روایت شخصی: جمع آوری و آشنایی با آراء و نظرات شخصیت های انقلابی و نیز افراد موثر در روزهای انقلاب.

نوار زمان: جهت مروری سریع بر اهم فعالیت های سیاسی اجتماعی امام خمینی از تولد تا رحلت.

زندگی نامه: حکایت حیات سیاسی اجتماعی امام خمینی را در دو نسخه کامل و خلاصه.

گزیده موضوعی: هر کدام از بندهای بیانات امام خمینی به صورت موضوع بندی شده در دسترس قرار گرفته است.

چند رسانه‌ای: بخش عکس imam.ir با انتشار عکس های اختصاصی و کمتر دیده‌شده از یک سو و ارائه ساختار ماتریسی شخصیت – آلبوم، از سوی دیگر، مدلی جدید را در پایگاه های شخصیت محور ایرانی به نمایش گذاشته است. بخش های صفحه صوت در imam.ir عبارتند از: کلیپ صوتی، آرشیو صوتی بیانات، و بیانات برگزیده. صفحه فیلم از سه بخش اصلی آرشیو فیلم، نماهنگ و برگزیده تشکیل شده است.

شبکه های اجتماعی: در بالا و پایین همه‌ی صفحات، پیوندهای ورود به حساب های کاربری imam.ir در شبکه های اجتماعی ارائه شده است که کاربران پس از ورود میتوانند در آنها عضو شوند.

جستجوی پیشرفته: امکانی است برای جستجوی دقیق و مشروط که دقت و شرایط آن توسط کاربر معین میشود. شرایطی نظیر بازه‌ی زمانی، بازه‌ی جلدی، نوع مطلب در imam.ir، محدود کردن کلمات جستجو شونده و ...

طراحی رسپانسیو: قابلیت جدیدی است که باعث میشود نمایش سایت به طور خودکار در انواع مانیتورها، تبلت ها و موبایل ها متناسب سازی شود.

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید