آمار

شما اینجا هستید

نخستین «جشنواره مردمی گرافیک عمار» فراخوان داد

نخستین «جشنواره مردمی گرافیک عمار» در موضوعات مهم تاریخ انقلاب از جمله فتنه ۸۸، بیداری اسلامی و جهانی، اقتصاد مقاومتی، ایران و امریکا برگزار می‌شود.

طاووس بهشت: نخستین «جشنواره مردمی گرافیک عمار» در قالب‌های پوستر، اینفوگرافی، جلد دفاتر، گرافیتی و عکس‌نوشت برگزار می‌شود.

گرافیست‌ها می‌توانند آثار خود را در موضوعات «تاریخ معاصر ایران»، «فتنه 88»، «بیداری اسلامی و جهانی»، «نقد درون گفتمانی»، «اقتصاد مقاومتی»، «جنگ نرم» و موضوعات ویژه «ایران و امریکا» و «حادثه هفتم تیر» به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

همچنین بخش ویژه «سوژه‌های بومی» هم، به منظور ترغیب هنرمندان برای تولید اثر درباره سوژه‌های بومی استان‌ها، شهرستان‌ها و روستاها، در این فراخوان، گنجانده شده است و فعالان حوزه گرافیک می‌توانند با آثار خود درباره سوژه‌های «شهدای انقلاب»، «کمک‌های مردمی پشت جبهه» و «تاریخچه و ابعاد قانون رضاخانی کشف حجاب در شهرها و روستاها»، در این جشنواره شرکت داشته باشند.

آخرین مهلت ثبت نام آثار در تارنمای جشنواره به نشانیAmmarFilm.ir تا 10 فروردین ماه و آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره، حداکثر 5 روز پس از ثبت‌نام است.

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید