آمار

شما اینجا هستید

فراخوان جشنواره «لحظه‌های ماندگار»

همزمان با آغاز هفته‌ی دفاع مقدس فراخوان ارسال فیلم با دوربین‌های غیر حرفه‌ای از سوی دفتر مستندسازی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس کانون فرهنگی هنری امام زمان(عج) آران و بیدگل منتشر شد.

طاووس بهشت: همزمان با آغاز هفته‌ی دفاع مقدس فراخوان ارسال فیلم با دوربین‌های غیر حرفه‌ای از سوی دفتر مستندسازی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس کانون فرهنگی هنری امام زمان(عج) آران و بیدگل منتشر شد.

بر اساس این فراخوان فیلم‌های ضبط شده از خاطرات رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در فرمت‌های مناسب تلفن همراه و زمان حداکثر ۵ دقیقه در جشنواره پذیرفته خواهند شد.

هدف از برگزاری این جشنواره ضبط و انتشار خاطرات خاص و شنیدنی رزمندگان در شبکه‌های اجتماعی و ساخت سری مستندهای کوتاه از این خاطرات عنوان شده است.

شرکت کنندگان می‌توانند آثار خود را حداکثر تا پایان مهرماه از طریق شبکه پیام رسان تلگرام به شماره تلفن ۰۹۱۳۰۲۳۱۲۵۴ ارسال کنند. همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق تماس با همین شماره اطلاعات بیشتری از نحوه‌ی برگزاری مسابقه کسب کنند.

photo_2016-09-22_12-08-42

بسیج رسانه‌ی آران و بیدگل نیز در برگزاری این جشنواره که با نام «لحظه‌های ماندگار» برگزار می‌شود همکاری دارد. بر اساس اعلام دبیرخانه‌ی جشنواره، قرار است از برگزیدگان آن در مراسمی که در آذرماه برگزار خواهد شد تقدیر شود.

دفتر مستندسازی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس آران و بیدگل از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را آغاز کرده و تا کنون جشنواره‌ها و یادواره‌های متعددی را برای گرامیداشت یاد شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار کرده است.

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید