آمار

شما اینجا هستید

بازی رایانه‌ای «ما می‌توانیم» در آران و بیدگل رونمایی شد

بازی رایانه‌ای «ما می توانیم» که به همت گروهی چهار نفره از فعالان فضای مجازی شهرستان آران و بیدگل طراحی و ساخته شده است، روز گذشته در حضور تعدادی از مسئولان و با گرامیداشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران به فرمان امام خمینی(ره) در ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل رونمایی شد.

 

حسین شاهدی مدیر گروه سازنده بازی «ما می توانیم»در حاشیه این رونمایی، «ما می توانیم» را پاسخی به مطالبه رهبر انقلاب برای مبارزه با قاچاق کالا و حمایت از تولید ملی و نیز نام‌گذاری سال جدید با شعار «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» عنوان کرد.

شاهدی تصریح کرد: این بازی به صورت دو بعدی طراحی شده و با محوریت اقتصاد مقاومتی به ترویج اهمیت آن در میان نسل جوان و نوجوان می پردازد و برای سیستم‌های رایانه‌ای ساخته شده است.

وی هزینه ساخت این بازی را ۱۳ میلیون ریال برآورد کرد و با تشکر از همکاری‌ها و کمک‌های صورت گرفته توسط نهادهای انقلابی در تهیه این بازی گفت: ما در سیاست‌های کاری خود تصمیمی برای دریافت کمک و حمایت از ادارات و نهادها نداشتیم ولی پس از مطرح نمودن طرح با چند نهاد انقلابی شاهد علاقه مندی آن‌ها برای حمایت از این اثر بودیم که باید از این بابت تشکر صورت بگیرد.

علاقه مندان برای حمایت از این طرح می‌توانند به وب سایت «ندای یک بسیجی عاشق» مراجعه کنند.

تولید اولین بازی بومی شهرستان آران و بیدگل با عنوان «ریگ نورد» و طراحی نرم افزار «تربیت آسمانی» از دیگر محصولات این گروه جوان بسیجی است.

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید