آمار

شما اینجا هستید

همزمان با پایان پروژه نمایش بانوی بی نشان بیانه مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج)منتشر شد.

همزمان با پایان پروژه نمایش بانوی بی نشان بیانه مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج)منتشر شد.

باسمه تعالی

هنر دمیدن روح تعهد به کالبد انسان هاست.

امام خمینی (ره )

حمد و سپاس خداوند بزرگ را که به ما توفیق داد تا در ایام شهادت بزرگ بانوی اسلام حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا (سلام الله علیها ) فرازهایی از زندگی این الگوی بی بدیل خلقت را با هنر نمایش به تصویر بکشیم و جان ها را با عطر یاد آن یاس نبوی معطر نموده  و چشم ها را در مظلومیت و غربت اهل بیت رسول خدا علیهم السلام  با زلال اشک نور ببخشیم. یقین واثق داریم این توفیق در سایه توجهات فرزند گرامی اش آخرین حجت حق  حضرت بقیه الله الاعظم (عجل الله تعالی فرجه) برای جمع ما حاصل شده است و به پاس این عنایت جبهه شکر بر درگاه احدیت می سائیم.

اعضای کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) مفتخرند که در ایام برگزاری نمایش بزرگ آیینی "بانوی نشان" ازمحبت ها و حمایت های بی دریغ امت ولایت مدار و هنر دوست برخوردار شدند و به  پاس این قدرشناسی خدای بزرگ را سپاس می گوئیم . این حضور حماسی نشان داد مردم ما تشنه هنر اصیل و ناب اسلامی هستند و آنگاه که معارف اسلامی و انقلابی در قالب هنر و به شیوه ای فاخر به مخاطبان عرضه شود با استقبال مردم روبرو خواهد شد .جا دارد از مردم دارالشهدای آران و بیدگل که با حضور بی نظیر خود انگیزه مضاعفی را  به هنرمندان ما دادند تشکر و سپاس ویژه داشته باشم.

با پایان یافتن رسمی پروژه بزرگ نمایش آیینی بانوی بی نشان بر خود لازم می دانم به عنوان خادمی کوچک از مجموعه بزرگ و هنرمند کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) آران وبیدگل از همه عزیزانی که ما را در به ثمر نشاندن این کار بزرگ یاری کردند و‌همچنین خانواده های محترمشان تشکر و قدرانی نمایم.

از مجموعه همکاران  مخلص و هنرمندم در کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) بویژه کارگردانان هنرمند این اثر برادران بزرگوارم  آقایان علی مفرد کویری و علی اصغر پارسافر  و همه بازیگران خواهر و برادر اثر و عوامل اجرایی نمایش که قریب 5 ماه به صورت شبانه روز زحمت اجرای کار را بر عهده داشتند تشکر می کنم.

از همه نهادها و ارگانهای فرهنگی و انقلابی بویژه مسئولین محترم شهرستان آران وبیدگل ، هنرمندان و خیرین شهر که با حمایت های خود پشتیبان و یاری گر ما بودن صمیمانه سپاس گذارم.

در اینجا به صورت ویژه از رئیس محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران وبیدگل برادر فرهیخته ام  جناب آقای دکتر میثم نمکی که با وجود محدودیت های موجود و نیمه ساز بودن سالن اجرای نمایش امکان اجرا را برای ما فراهم نموده  و کمال همکاری و‌حمایت را از این اثر نمایشی داشتند  تشکر می کنم.

امید آن داریم به توفیق و مدد الهی و با عنایت اهل بیت علیهم السلام و حمایت های همه محبین و شیفتگان فرهنگ اسلامی و انقلابی در آینده ای نزدیک شاهد اجرای آثاری جدیدتر در راستای معارف الهی از سوی همکاران هنرمندم در کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) با شیم . به عون الله و توفیقه

 

مهدی رحمتی

مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج)

آران و بیدگل

+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید