آمار

شما اینجا هستید

آغاز به کار مجدد پایگاه خبری، تحلیلی شهرستان آران و بیدگل

پایگاه خبری، تحلیلی شهرستان آران وبیدگل (ای بی نیوز)، دوباره و تازه‌ نفس به‌ صورت مستقل پا به عرصه‌ی خبر می‌گذارد.

 به گزارش خبرنگار طاووس بهشت، پایگاه خبری، تحلیلی شهرستان آران و بیدگل پس از یک وقفه کوتاه مدت پنج ماهه در عرصه خبر، شنبه 25 فروردین ماه در اطلاعیه ای با عنوان "بازگشت بهارانه‌ی پرتال؛ در شهر خبری هست هنوز؟" از بازگشت دوباره این پایگاه خبری، تحلیلی شهرستان به عرصه خبر، اطلاع داد. در متن این اطلاعیه آمده است:

  پرتال خبری شهرستان آران و بیدگل اولین منبع خبری بود که به‌ صورت اینترنتی خبرهای ناب شهر را در اختیار همگان قرارمی‌داد و به‌ تدریج به مرجع قابل اعتماد مردم و یک منبع مهم نگهداری اطلاعات باارزش شهر تبدیل شد.اما به‌دلایل معلوم که توسط جناب آقای قبایی خدمتِ عزیزان عرض شد، مدتی هرچند کوتاه عرصه‌ی فعالیت را به دیگران سپرد.

وقفه‌ی کوتاه این مدت درخواست‌ اهالی محترم شهرستان را برای ادامه‌ی فعالیت در پی‌داشت و پوشیده نیست که اصرار مردم، بار مسئولیت پرتال را سنگین‌تر می‌کند.

سرانجام تصمیم بر آن شد تا پرتال خبری دوباره و تازه‌نفس به‌صورت مستقل پا به عرصه‌ی میدان گذارد و این مژده را به همشهریان عزیز بدهد که در ادامه ی راه، این‌بار فعال‌تر از قبل، بیشتر به خواسته‌های مردم عزیز بپردازد.

امید آن داریم که آغاز مجدد فعالیت پرتال خبری با تیمی جوان و محتواهای جذاب و جدید بتواند رضایت شما را در پی داشته باشد.از همشهریان عزیز و مخاطبان بزرگوار پرتال خبری خواهشمندیم پیشنهادات خبری ارزنده‌ی خود را در اختیار اعضا قراردهند تا قسمت‌های مورد علاقه‌ی شما در برنامه‌های آتی بدان پرداخته شود!
از همراهی همیشگی‌تان کمال تشکر و امتنان را داریم.

پرتال خبری تحلیلی شهرستان آران و بیدگل

انتهای پیام/ فاطمه بی خوابی

 

 

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید