آمار

شما اینجا هستید

هرگونه تغییرات در مرزهای سیاسی، از دستور کار دولت خارج است.

نشست فرماندار محترم شهرستان آران و بیدگل به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگاربا خبرنگاران و اصحاب رسانه شنبه بعدازظهردرسالن 4دی فرمانداری شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت، مهندس معینی نژاد فرماندار شهرستان آران و بیدگل ضمن تبریک روز خبرنگار و بزرگداشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار به اهمیت رسانه و کار خبر رسانی اشاره کرد و گفت: خبرنگار دارای رسالتی دوگانه هست و پیام رسانی میان مردم و مسئولین است.
در ادامه میثم نمکی مدیر اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی شهرستان از جمله طرح های فرهنگی در هفته دولت را افتتاح کتابخانه و مجموعه فرهنگی ابوزیداباد، راه اندازی دفتر هنرهای نمایشی، و افتتاح دفتر سینمایی جوان معرفی کرد.
*شهرستان آران و بیدگل جزئ 5 شهر برتر قرآنی در سطح کشور
اواخر شهریور ماه هفته فرهنگی شهرستان آران و بیدگل است.
همچنین در این دیدار مهندس یوسفیان به رتبه دوم فرمانداری آران و بیدگل در استان اصفهان اشاره کرد.
فرماندار در ادامه افزود: ضمن اشاره بر انسجام شهرستان های آران و بیدگل و کاشان، بر استقلال شهرستان آران و بیدگل تاکید کرد.
ایشان در ادامه تغییر نوع نگاه برخی از مسئولین دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل را ضروری دانست و بیان کرد مشکلات این دو شهرستان را یکی میدانیم.
ایشان در ادامه به جاده گرمسار پرداخته و افزدوند: این جاده فراموش نشده است و از طول 43 کیلومتری آن حدود 30 کیلومتر به اتمام رسیده و 13 کیلومتر دیگر آن باقی مانده است.
ایشان همچنین برگزاری جلسه جابجایی مرز را در دفتر تقسیمات کشوری تایید کرد و گفت: جابجایی مرز شهرستان به هیچ وجه قابل قبول نبوده و همچنین هرگونه تغییرات در مرزهای سیاسی، از دستور کار دولت خارج است.

 

برای دیدن تصاویر بیشتر اینجا را کلیک کنید.

 

پایان پیام/14-12

 

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید