آمار

شما اینجا هستید

دیدار صمیمانه فرماندار آران و بیدگل با خبرنگاران

اسماعیل بایبوردی: خبرنگاران حاملان و عاملان دانایی و خرد هستند.

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛  در این نشست صمیمانه فرماندار شهرستان آران و بیدگل ضمن مهم دانستن نقش خبرنگاران در اجتماع گفت: خبرنگاران، عاملان و حاملان دانایی و خردند که با تیزبینی خود می توانند پیام آور آرامش و با غفلت از رسالت خویش، زمینه ساز ناآرامی  باشند.

 

دکتر بایبوردی در این دیدار اظهار داشت: شهرستان آران و بیدگل در مقوله های صنعت،کشاورزی و گردشگری پیشرو و متمایز از سایر شهرستان هاست.
دکتر بایبوردی هوش والا و کوشش فراوان مردم منطقه آران و بیدگل را ستود و گفت: ظرفیت های خوب این خطه کویری در حوزه صنعت را عامل پیشرفت و توسعه این شهرستان و موثر در کاهش نرخ بیکاری این منطقه عنوان کرد و افزود: شهرک های صنعتی تولید فرش با محدودیت دستیابی و تامین مواد اولیه مواجه هستند ولی چرخه اقتصاد و صنعت این شهرستان با همت صاحبان صنایع به فعالیت خود ادامه می دهد.
دکتر بایبوردی  راه اندازی کریدور گردشگری شهرستان آران و بیدگل را ضروری دانست و گفت:باید اخلاق گردشگری و فرهنگ سازی این موضوع با ساخت تابلوهای تبلیغاتی و ترکیبی از هنر و علم در آگاه سازی مردم و گردشگران تلاش کرد.

 

 

نماینده عالی دولت فراهم ساختن زیرساخت اینترنت، ایجاد کیوسک های تلفن و فانوس های جهت نما در منطقه کویر را ضرئری برشمرد و گفت: با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ماه گذشته و دستور وی جهت نصب آنتن های تلفن همراه ، شاهد آاز فرآیند نصب آنتن در منطقه مرنجاب هستیم که امیدواریم بزودی مردم شاهد بهره برداری از آن باشند.

 

 

انتهای پیام/14

 

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید