آمار

شما اینجا هستید

نمایشگاه دستان توانمند ،هنرمندان کوچک به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر

با همت مهد کودک و پیش دبستانی بچه های رنگین کمان و همکاری کانون فرهنگی هنری امام زمان نمایشگاه دستان توانمند ،هنرمندان کوچک به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر در مجتمع شهید عباسی برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ نمایشگاه دستان توانمند ،هنرمندان کوچک به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر  با همت مهد کودک و پیش دبستانی بچه های رنگین کمان و همکاری کانون فرهنگی هنری امام زمان  در مجتمع شهید عباسی برگزار گردید. سمیه سادات جدی مدیر مهدکودک و پیش دبستانی رنگین کمان در این باره گفت:

هدف از برگزاری این نمایشگاه آموزش استفاده بهینه از وسایل دورریختنی و تفکیک بازیافت به کودکان می باشد
رنگین کمان معتقد است هر آموزشی باید از کودکی همراه تکرار باشدو نیز به کودکان اهمیت جداسازی بازیافت را با لذت متذکر می شویم
در ضمن اینکه با استفاده از وسایل دور ریختنی مانند درب های بطری و بطری و کارتون و...می توان یک بازی و یا کاردستی لذت بخش و ساده تهیه کرد

در ضمن در این نمایشگاه تعدادی از والدین بازدید کننده جهت ارزشمند جلوه دادن کاردستی ها ،به انتخاب خود و یا کودک کاردستی را به قیمت مناسب از کودک خریداری نمودند تا اهمیت این موضوع که حتی فرصت و زمانی که جهت تهیه این کاردستی ساده صورت گرفته نیز قابل ستایش و ارزشمند است. در حاشیه این نمایشگاه جشنواره غذاهای سالم نیز برگزار گردید.

جهت دیدن تصاویر بیشتر اینجا را کلیک کنید

 

انتهای پیام/14

+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید