آمار

شما اینجا هستید

کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) مجموعه ای بزرگ با ظرفیت فرهنگی بالا

ریاست اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی : کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) بازوی قدرتمند اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل

گردهمایی سالانه اعضای کانون امام زمان عج

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ گردهمایی سالانه اعضای کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) همراه با مراسم تودیع و معارفه مدیر مسئول سابق و مدیر مسئول جدید این کانون و با حضور دکتر ساداتی نژاد نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی؛ دکتر رمضانی شهردار شهرستان و سعید ضابطی ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید.

در این مراسم دکتر ساداتی نژاد از تلاش های خالصانه اعضای این مجموعه در زمینه ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی قدردانی نمود و با اشاره به تصویب طرح تغییر تعرفه برق شهرستان های کاشان و آران و بیدگل؛ طرح استان اصفهان شمالی و همچنین راه اندازی رادیو کاشان از ظرفیت های این کانون فرهنگی در همکاری جهت پیشبرد این اهداف یاد کرد.
همچنین طی این مراسم ضابطی مدیریت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه کانون های مساجد و موسسه های فرهنگی قرآنی از فعالیت های این اداره هستند اما کانون فرهنگی هنری امام زمان  (عج) یکی از بازوان قدرتمند اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل است.
طی این مراسم امیر بستان  پیرا مدیر مسئول  کانون ضمن ارائه گزارش عملکرد در سال 97 از معاونت ها و اعضای فعال این کانون تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه مراسم تودیع مدیر مسئولی قبلی امیر بستان پیرا همراه با تقدیر از زحمات و تلاش های یکساله ایشان و نیز معارفه مدیر جدید علی مفرد کویری در پیشگاه قران کریم، با حضور اعضای خانواده بزرگ کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) برگزار شد.
اجرای برنامه هایی همچون نمایش طنز؛ پخش کلیپ عملکرد سالانه و تقدیر از مدیران جوان معاونت ها از دیگر برنامه های این مراسم بود.

 

انتهای پیام/14

+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید