آمار

شما اینجا هستید

آران و بیدگل در آستانه برگزاری بزرگترین رویداد فرهنگی ورزشی بانوان

دیدار اعضای کمیته بانوان شورایاری مدیریت محله عباس آباد با فرماندار شهرستان آران و بیدگل در فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛اعضای کمیته بانوان شورایاری مدیریت محله عباس آباد با فرماندار شهرستان آران و بیدگل پیرامون اولین المپیاد فرهنگی ورزشی بانوان محله عباس آباد دیدار کردند.
دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان ضمن تبریک فرارسیدن سال نو، حضور بانوان در فعالیت ها را نه تنها یک امتیاز بلکه یک ضرورت دانست و برگزاری المپیاد را مایه مسرت برشمرد و نقش بانوان را در پیشرفت شهرستان بی بدیل ارزیابی کرد و گفت : برگزاری این المپیاد نقش مهمی در شادابی و نشاط اجتماعی دارد و نقش شورایاری را در تغییر حال مردم بی بدیل و الگویی قابل تعمیم به شهر و شهرستان های همجوار دانست.
دکتر بایبوردی با اشاره به نقش زنان در جامعه افزود:باید به سلامت زنان خانواده توجه جدی شود زیرا سلامت جامعه در گرو سلامت بانوان است که شما در شورایاری این نقش را بخوبی شناسایی نموده و برای آن برنامه ریزی نموده اید.
فرماندار آران و بیدگل تاکید کرد: بنده از فعالیت های مردمی شورایاری محله عباس آباد حمایت می کنم .
 مدیر شورایاری محله عباس آباد در این دیدار گفت: شورایاری محله عباس آباد نهادی است که اصل فعالیت آن جهادی است و تصمیم بر آن داریم که با کمک مردم  هر ساله تغییراتی در محله ایجاد کنیم که به رشد و پیشرفت محله و محلات مجاور  منجر شود
نعمت الله قبایی تصریح کرد : شورایاری محله عباس آباد از 9 کمیته فعال تشکیل شده است. مدل ارائه شده در این طرح مدل عباس آباد 1406 برنامه ریزی شده است ، که ۴ به زیباسازی محله و بهسازی، سه سال بعد فرهنگ سازی و ایجاد زیرساخت ها و دو بعد برنامه های عمرانی و یک سال آخر نیز به بررسی نقاط قوت و ضعف خواهد پرداخت.
وی به تشکیل بانک اطلاعاتی محله  اشاره کرد و افرود: این بانک ریل گذاری اهداف و برنامه های آتی ماست و تاکنون 30 نوع اطلاعات مفید و کاربردی از محله استخراج شده است که به طور مثال با توجه  تعداد زنان خانه دار ساکن در محله  و اهمیت ورزش و سلامت خانواده برنامه المپیاد ورزشی بانوان برنامه ریزی شد.

در ادامه زبیده صادقی مسئول کمیته بانوان شورایاری، ضمن اشاره به نقش و جایگاه زنان در جامعه اهداف برگزاری این المپیاد را غنی سازی و کیفیت بخشی سطح زندگی زنان، نهادینه سازی ورزش و نشاط در خانواده، شناسایی استعدادهای ورزشی نهفته در محله دانست و گفت این المپیاد صرفا مخصوص بانوان ساکن در محله و اهل عباس آباد است و در 4 رده سنی و در 12 رشته ورزشی برگزار می گردد و تاکنون مرحله ثبت نام با استقبال بیش از 600 نفر به انجام رسیده است و مدالها برای نفرات اول و سوم هر رشته طراحی شده است.

در پایان این دیدار ، از مدال های اولین المپیاد ورزشی بانوان محله عباس آباد شد.

لازم به ذکر است اولین المپیاد فرهنگی ورزشی بانوان محله عباس آباد روزهای 14، 15 و 16 فروردین ماه سال جاری در سالن کوثر برگزار خواهد گردید.

انتهای پیام/14

 

+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید