آمار

شما اینجا هستید

ظرفیت بالای آران و بیدگل در هنرهای نمایشی

مراسم گرامیداشت روز هنرهای نمایشی در سالن شهید عربیان آران و بیدگل برگزار شد.

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در مراسم گرامیداشت روز هنرهای نمایشی با تبریک این روز به هنرمندان شهرستان گفت: اجرای نمایش با رویکرد ایجاد شادی و نشاط در جامعه و تبیین آسیب های اجتماعی با زبان هنر از ضرورت های اجتماعی است.

 
فرماندار آران و بیدگل از دستگاه های مرتبط فرهنگی و هنری خواست مداخله در برنامه های هنری را حداقل و اجرای نمایش در شهرستان حداکثری شود و نظارت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بر اجرای نمایش ها منسجم تر شود.
همچنین «سعید ضابطی» ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل که در این مراسم حضور داشت با تبریک این روز به هنرمندان عرصه نمایش شهرستان آران و بیدگل گفت: تعدّد گروه های نمایشی و بازیگران نمایش در شهرستان آران و بیدگل نشان از ظرفیت بالای شهرستان در عرصه هنرهای نمایشی دارد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل بر تدوین نقشه راهی برای برگزاری جشنواره های نمایشی شهرستان تأکید کرد و گفت: تمامی هنرمندان جوان شهرستان که در حوزه نمایش فعالیت می کنند می توانند با استفاده از دو ابزار موجود یعنی شورای بررسی متون نمایش و دفتر هنرهای نمایشی و در چارچوب قانون و براساس دستورالعمل و ضوابط مرتبط با این حوزه آثار فاخری را تولید کنند.

 ضابطی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب در خصوص ظرفیت امیدبخش کشور نیروی انسانی جوان و مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق اصیل ایمانی و دینی، افزود: اجرای هرگونه برنامه نمایشی که طبق ضوابط و با مجوز قانونی برگزار شود مورد حمایت این اداره قرار خواهد گرفت.

در ادامه این مراسم، از هنرمندان نمایش و پیشکسوتان عرصه نمایش شهرهای آران و بیدگل، سفیدشهر و ابوزیدآباد با لوح سپاس و هدیه تجلیل شد.
مراسم گرامیداشت روز هنرهای نمایشی با حضور هنرمندان عرصه نمایش شهرستان آران و بیدگل و کاشان، فرماندار آران و بیدگل و بخشدار مرکزی و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل در کانون فرهنگی شهید عربیان شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.
هفتم فروردین در تقویم کشور به عنوان روز هنرهای نمایشی نامگذاری شده است.

برای دیدن تصاویر بیشتر اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام/14

+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید