آمار

شما اینجا هستید

همایش دختران انقلاب؛ در حمایت از حجاب فاطمی

اشاعه فرهنگ حجاب و عفاف وظیفه و تکلیف همگانی است.

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ به نقل از ایسنا همایش " دختران انقلاب؛ در حمایت از حجاب فاطمی" در محل  مصلی نماز جمعه شهرستان آران و بیدگل برگزار شد. در این مراسم حجت الاسلام حسین بنایی، سخنران این مراسم طی سخنانی گفت: در مسئله حجاب و عفاف باید سرمایه گذاری بیشتری صورت گیرد، سلامت فرهنگی و اجتماعی مردم در خیلی از زمینه ها در گرو حجاب و عفاف است.

وی افزود: اسلام در حال حاضر از چند ناحیه تحت فشار سنگین ترین هجمه های فرهنگی و اجتماعی است، یکی از جانب دشمنان قسم خورده خارجی و غرب و دیگری کشورهای اسلامی که نماد و پرچم اسلام را با تحریف دچار مشکلات زیادی کرده اند.

وی گفت: ما در این زمینه از آل سعود بیش از دیگر گروهها ضربه می خوریم، حمایت گروههای ضد دینی، داعش، تکفیری ها و وهابیت مورد حمایت آنها بیشترین ضربه را به اسلام واقعی و محمدی «ص» وارد کرده و از مسلمان،  یک چهره خشن، بی فرهنگ، قاتل و ضد حقوق بشر در دنیا به نمایش گذاشته است.

حجت الاسلام بنایی به ویژگی اسلام واقعی اشاره کرد و گفت: اسلام دین کرامت و ارزش هاست، بیشترین و بهترین جایگاه در جامعه برای زن در دین اسلام آمده، زن به عنوان مکمل مرد و زیر بنای جامعه اسلامی معرفی شده در حالی که در بهترین حالت غربی ها با نگاه کالا و غریزه جنسی به زن نگاه می کنند.

وی تصریح کرد: دشمن برای این زیربنای خانواده نقشه کشید، وقتی نتوانست در جبهه های نظامی، سیاسی، اقتصادی ما را تسلیم کند حوزه فرهنگی را که بهترین و کم هزینه ترین حوزه هست نشانه گرفت و با امکانات مختلف از جمله ایجاد بیش از 270 شبکه فارسی زبان برای القای فرهنگ مورد نظر خود و ایجاد شبکه ها و کانال های اینترنتی سعی در تغییر و تخریب ارزش های  فرهنگی از جمله  حجاب و عفاف می کند.

وی ادامه داد: کار فرهنگی یک وظیفه همگانی است، کار یک نفر و یک دستگاه نیست، این باید دغدغه همگانی باشد، من از جایگاه  طلبگی، وزارت صنعت و  معدن با رونق تولید چادر ملی،  افراد عادی جامعه به عنوان یک حق شهروندی و خواص و نخبگان از جایگاه خط دهی انجام وظیفه کنند و با کم کاری هر کدام جامعه ضربه خواهد خورد.

جهت دیدن تصاویر بیشتر اینجا را کلیک کنید

انتهای پیام/14

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید