آمار

شما اینجا هستید

برپایی نمایشگاه انفرادی طراحی های عباس خنجر درگالری گلستان تهران

آیین افتتاحیه اولین نمایشگاه انفرادی در گالری گلستان تهران با مجموعه آثارطراحی هنرمند جوان، عباس خنجر با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل ،اساتید هنرمند و جمعی از هنرجویان هنرهای تجسمی شهرستانهای آران و بیدگل و کاشان عصر جمعه 28 تیرماه ساعت ۱۶ برگزار شد.

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ سعید ضابطی از برگزاری نمایشگاه انفرادی نقاشی عباس خنجر با 24اثر طراحی در قالب مجموعه نمامی با تکنیک ترکیب مواد در گالری گلستان تهران خبر داد و گفت: این نمایشگاه اولین نمایشگاه برون شهری وبرون استانی و اولین رویداد فرهنگی هنری در تهران از یک هنرمند منطقه کویری آران و بیدگل می باشد.
سعید ضابطی دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان آران و بیدگل ضمن اشاره به اینکه زبان هُنر یکی از راه های انتقال فرهنگ و گفتگوی بین منطقه ای است، هدف و یکی از سیاستهای کلی اداره از برگزاری این نمایشگاه را معرفی هنر و هنرمندان و فرهنگ و هنر بومی شهرستان به مرکز استان و کشور عنوان کرد.   
سعید ضابطی با اشاره به اینکه آران و بیدگل در هنر فرش زبانزد بوده وشهر نمونه قرآنی می باشد که ظرفیت های هنری بسیاری در دل مردم کویری منطقه نهفته است و تلاش در جهت معرفی و شناساندن شهرستان به دیگر نقاط کشور جزء وظایف ذاتی دستگاه های فرهنگی می باشد. گالری گلستان در سال 67 با آثار نقاشی نقاش و شاعر معاصرسهراب سپهری کاشانی افتتاح گردید و بعد از 31سال هنرمندی جوان از خطه کویرآران و بیدگل در همین نمایشگاه آثارش رو به معرض نمایش گذاشت.
خاطرنشان می شود این نمایشگاه از 28 تیر تا 2 مرداد ماه ادامه خواهد داشت. علاقمندان برای بازدید از آثار می‌توانند به گالری گلستان به نشانی تهران، دروس، خیابان شهید کماسایی، پلاک34  ازساعت ۱۶ تا ۲۰ مراجعه کنند.

 

جهت دیدن تصاویر بیشتر اینجا را کلیک کنید

انتهای پیام/14

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید