آمار

شما اینجا هستید

بازدید ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل از دفاتر نشریات و پایگاه های خبری به مناسبت بزرگداشت روز خبرنگار

ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل از دفاتر نشریات این شهرستان( منادی شهر، انوشه و نسل فردا) و پایگاه های خبری (طاووس بهشت و پرتال خبری شهرستان آران و بیدگل) و دفتر خبری صداوسیما به مناسبت بزرگداشت روز خبرنگار بازدید کرد.

بازدید ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل از دفاتر نشریات و پایگاه های خبری به مناسبت بزرگداشت روز خبرنگار

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ سعید ضابطی در جمع مدیر مسئولان نشریات و پایگاه های خبری ضمن عرض تبریک روز خبرنگار و تقدیر و تشکر از فعالیت های خبری و رسانه ای که در طول سال توسط آنها انجام می گیرد بر تعامل هرچه بیشتر خبرنگاران با هر گرایش فکری و جناحی با یکدیگر تأکیدنمود.

رئیس اداره فرهنگ  و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل با اشاره به سختی ها و دغدغه های که در حرفه خبرنگاری وجود دارد حرفه خبرنگاری را جزو مشاغل سخت و پرخطر عنوان کرد و خبرنگاران را حلقه ارتباط مردم با مسئولین و مسئولین با مردم دانست و عملکرد درست اصحاب رسانه در این زمینه را باعث تأثیرگذاری بیشتر و بهتر بر مخاطبین عنوان کرد.

وی صداقت- واقع نگاری، اخلاق مداری، همدلی و نقد منصفانه و دلسوزانه را از اصول مهمّ برشمرد و ابراز امیدواری کرد اصحاب رسانه با سرلوحه قراردادن این اصول در مسیر اطلاع رسانی به مردم موفق و سربلند باشند.

خاطرنشان می شود: برنامه گرامیداشت روز خبرنگار همراه با تجلیل از اصحاب رسانه به همراه کارگاه آموزشی خبر توسط فرمانداری، شهرداری و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل روز چهارشنبه در سالن جلسات ٤دی فرمانداری شهرستان برگزار می گردد.

جهت دیدن تصاویر بیشتر اینجا را کلیک کنید

انتهای پیام/14

+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید