آمار

شما اینجا هستید

تعیین امام جمعه جدید شهر ابوزیدآباد

حجت الاسلام شاهمیری به عنوان امام جمعه جدید ابوزیدآباد شد.

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت، ظهر امروز در مراسمی در دفتر ستاد نماز جمعه آران و بیدگل از حجت الاسلام شاهمیری به عنوان امام جمعه جدید ابوزیدآباد نام برده شد.

در این مراسم که مقامات اداری و محلی ابوزیدآباد، امام جمعه شهرستان، فرماندار و رئیس شورای ائمه جمعه استان اصفهان حضور داشتند، به دلیل طولانی شدن زمان بیماری آیت الله مفرح زاده، امام جمعه سابق ابوزیدآباد، حجت الاسلام شاهمیری امام جمعه نیاسر مسئولیت امامت جمعه شهر ابوزیدآباد را عهده دار شد.

در این مراسم حجت الاسلام صالحیان، در سخنانی اهمیت سنگر نماز جمعه را بیان کرد و از کلیه عوامل شهرستان خواست با توجه به جایگاه رفیع نماز به خصوص نماز جمعه استقبال پر شکوهی از امام جمعه جدید داشته باشند.

در ادامه آیت الله موسوی ضمن خوش آمد گویی به مهمانان حاضر اظهار کرد: به درستی که نماز جمعه اجتماع بزرگ عبادی، سیاسی و فرهنگی مسلمانان است و باید بیشترین اثر را در جامعه داشته باشد.

وی به زحمات و تلاش های آیت‌الله مفرح زاده اشاره کرد و گفت: ایشان مردی جهادگر بود که در راه اسلام و قرآن گام بر می داشت و در راه اصلاح و بهبود شرایط شهر ابوزیدآباد زحمات زیادی کشید و ما برای سلامتی این عالم از درگاه خداوند طلب شفاعت می کنیم.

در ادامه حجت الاسلام مفرح زاده فرزند آیت‌الله مفرح زاده گفت: بنده به نیابت از پدر اعلام می‌کنم آماده همه نوع همکاری برای فعالیت امام جمعه جدید را داریم و پدر از آمدن حجت الاسلام شاهمیری خوشحال شدند.  

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت، آیت الله مفرح زاده مدت طولانی است که در بستر بیماری به سر می برد و با توجه به شرایط موجود حجت الاسلام شاهمیری در جمعه هفته جاری در مصلی نماز جمعه مشغول فعالیت خواهد شد و اقامه نماز جمعه ابوزیدآباد را بر عهده خواهد گرفت.

انتهای پیام/14

 

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید