آمار

شما اینجا هستید

خیمه کودکان عاشورایی

کاری متفاوت و خلاقانه از واحد خواهران کانون فرهنگی ،هنری امام زمان(عج) ویژه دهه اول محرم 98 بر پاشد.

خیمه گاه کودکان عاشورایی

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ معاونت خواهران کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) به منظور رفاه حال والدین شرکت کننده در مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین و آشنایی وآگاهی هر چه بیشتر کودکان با فرهنگ حسینی و مفاهیم کربلا اقدام به برگزاری خیمه کودکان عاشورایی نموده است در این خیمه که درمنزل یکی از ارادتمندان اهل بیت علیهم السلام و در کنار حسینیه رضویه عباس آباد از ساعت 10 الی 12برپا شده است.
 برنامه هایی همچون نقاشی با موضوعات متنوع و تاثیر گذاردر ایستگاه نقاشی،رنگ امیزی، شعرخوانی محرم،قصه گویی و روایت حوادث کربلا، پخش انیمیشن بر اساس اتفاقات هر روز محرم، برگزاری مراسم عزاداری و سینه زنی توسط مادحین و پذیرایی انجام می شود . تهیه کارت پستالهای فرهنگی و کاردستی های  متناسب با ماه محرم و فضا سازی تبلیغاتی خیمه  با ابتکار ،خلاقیت و تلاش شبانه روزی خادمین خیمه تهیه شده است.
همچنین معاونت خواهران کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) جهت استفاده و بهره مندی حداکثری عزاداران در حسینیه اقدام به تهیه و توزیع برگه های ختم صلوات و زیارت عاشورا هدیه به روح شهدای پاک کربلا و احادیث حضرت امام حسین علیه السلام با موضوعات امر به معروف و نهی از منکر، حق الناس در ماه محرم و... نموده است.

جهت دیدن تصاویر بیشتر کلیک اینجا را کنید
انتهای پیام/14

+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید