آمار

شما اینجا هستید

معرفی امام جمعه جدید آران و بیدگل

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اصفهان، امام جمعه جدید آران و بیدگل را معرفی کرد.

معرفی امام جمعه جدید آران و بیدگل

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت، حجت الاسلام «محمدرضا صالحیان» در نشست هماهنگی استقبال از امام جمعه جدید آران و بیدگل گفت: شورای سیاستگذاری ائمه جمعه، حجت الاسلام «ابوالفضل سلیمانی جوینانی» را به عنوان امام جمعه جدید این شهرستان انتخاب کرده است.

مشاور استاندار و رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اصفهان با تقدیر از زحمات آیت الله «سید محمد موسوی» امام جمعه سابق آران و بیدگل افزود: حجت الاسلام سلیمانی دارای سابقه ۳۰ سال فعالیت به عنوان امام جمعه در شهرهای مختلف استان اصفهان است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل هم در این نشست گفت: مراسم معارفه حجت الاسلام سلیمانی جوینانی در نشست شورای اداری آران و بیدگل ساعت ۱۰ صبح روز پنج شنبه  ۲۵ مهرماه با حضور مسؤولان و نمایندگان اقشار مختلف مردم برگزار خواهد شد.

«اسماعیل بایبوردی» با اشاره به تشکیل ستاد استقبال از امام جمعه جدید آران و بیدگل گفت: آیین استقبال مردمی از ساعت ۱۰ صبح جمعه ۲۶ مهرماه با ادای احترام به شهدای آرمیده در آستان مقدس حضرت محمدهلال بن علی(ع) آغاز خواهد شد و در ادامه، استقبال مردمی از امامزاده هادی (ع) تا مصلای نماز جمعه برگزار خواهد شد و با برگزاری آیین عبادی سیاسی نماز جمعه پایان خواهد یافت.

حجت الاسلام ابوالفضل سلیمانی متولد سال ۱۳۳۴ در روستای جوینان بخش قمصر از توابع شهرستان کاشان است و از سال ۱۳۶۸ تاکنون مسئولیت امامت جمعه را در شهرهای لردگان، نطنز و چادگان بر عهده داشته است.

انتهای پیام/14

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید