آمار

شما اینجا هستید

برگزاری هجدهمین سوگواره ادبی عاشورایی در آران و بیدگل

به همت کانون فرهنگی سردار شهید قاسم عربیان هجدهمین سوگواره ادبی عاشورایی در آران و بیدگل برگزار می شود

برگزاری هجدهمین سوگواره ادبی عاشورایی در آران و بیدگل

«سعید ضابطی» در گفت و گو با خبرنگار طاووس بهشت گفت: هجدهمین سوگواره ادبی عاشورایی به مناسبت فرارسیدن ایام اربعین حسینی در شهرستان آران و بیدگل برگزار می شود.

دبیر شورای فرهنگ عمومی آران و بیدگل افزود: این سوگواره به همت کانون فرهنگی سردار شهید قاسم عربیان و با همکاری مدیریت آموزش و پرورش، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، دبیرخانه آیین ها و همایش های مذهبی، سازمان بسیج هنرمندان و انجمن ادبی جوان کویر آران و بیدگل در دو بخش دانش آموزی و آزاد برگزار می شود.

ضابطی افزود: این سوگواره ویژه شهرستان های آران و بیدگل و کاشان خواهد بود و علاقه مندان بایستی برداشت های معرفتی خود را از واقعه عاشورا در قالب شعر به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل افزود: علاقه مندان بایستی حداکثر سه اثر را به همراه مشخصات کامل صاحب اثر به دبیرخانه جشنواره به نشانی آران و بیدگل، خیابان نظام وفا، کانون فرهنگی سردار شهید عربیان و یا از طریق پست الکترونیک به نشانی arabian95@yahoo.com ارسال کنند.

ضابطی مهلت ارسال آثار را تا ۲۵ مهر ماه عنوان کرد و افزود: در اختتامیه این سوگواره به صاحبان آثار برتر در هر بخش لوح تقدیر و جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.


انتهای پیام/14
 

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید