آمار

شما اینجا هستید

فراخوان نمایش نامه نویسی طنز در شهرستان آران و بیدگل

کانون فرهنگی هنری  امام زمان (عج) شهرستان آران و بیدگل به منظور تولید طنزهای نمایشی فاخر در موضوعات اساسی فرهنگی ، سیاسی و اجتماعی فراخوان داد .
 

فراخوان نمایش نامه نویسی طنز در شهرستان آران و بیدگل

سید مجتبی هنرمند دبیر این فراخوان در گفتگو با خبرنگار طاووس بهشت گفت: فراخوان نمایش نامه نویسی طنز به منظور تولید طنزهای نمایشی فاخر در موضوعات اساسی فرهنگی ، سیاسی و اجتماعی و برای یافتن سوژهای های جذاب هنری برای نقد و طنز اجتماعی و همچنین استعداد یابی هنرمندان و طنز پردازان برگزار می شود. وی افزود تولید آثار در موضوعات سبک زندگی اسلامی ، کسب و کار و رونق تولید ، یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ، مسائل و آسیب های  شهری و اجتماعی و فضای مجازی از اهداف این فراخوان می باشد .

دبیر این فراخوان گفت : آثار برتر این فراخوان در جنگ شادی دهه فجر انقلاب اسلامی سال 98 که توسط هنرمندان کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) در دست برنامه ریزی می باشد به روی صحنه خواهد رفت .

هنرمند گفت :از شرایط ضروری متن های ارسالی این است که باید  تولیدی بوده و در هیچ برنامه ای به روی صحنه نرفته باشد .

وی افزود جوایز  نقدی نفیسی برای نفرات برتر این فراخوان درنظر گرفته شده است. علاقه مندان و طنز پردازان لازم است آثار خود را با فونت میترا به آدرس info.tavoosebehesht@gmail.com ارسال نمایند. مهلت ارسال آثار  اول دی ماه 1398 می باشد .

کانون فرهنگی هنری امام زمان(عج) شهرستان آران و بیدگل یکی از کانون های مطرح کشور می باشد که از سال 1360 تا کنون در زمینه برگزاری نمایش های صحنه ای به فعالیت می پردازد .

انتهای پیام/12

+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید