آمار

شما اینجا هستید

راه اندازی نخستین لیگ کتاب خوانی در شهرستان آران و بیدگل

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت، عضو هیئت امنای شورایاری و مدیریت محله عباس آباد از راه اندازی نخستین لیگ کتابخوانی محلی به همراه ایستگاه سیار رایگان اهدای کتاب همزمان با آغاز هفته وحدت در شهرستان آران و بیدگل خبر داد.

راه اندازی نخستین لیگ کتاب خوانی در شهرستان آران و بیدگل

«سلمان صادقی» در گفت و گو با خبرنگار طاووس بهشت در آران و بیدگل گفت: در آستانه سالروز ولادت پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) و گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی، نخستین لیگ کتابخوانی محلی به همت شورایاری و مدیریت محله عباس آباد در شهرستان آران و بیدگل راه اندازی شد.

مدیر اجرایی طرح کتابخوانی محله عباس آباد آران و بیدگل افزود: این طرح همراه با رونمایی از نخستین مینی بوس سیار اهدا کتاب ویژه «کودکان و نوجوانان» در قالب یک رویداد محله‌ با شعار «آشتی با کتاب» ساعت ۱۰ صبح روز جمعه ۲۴ آبان ماه در گذر فرهنگی ورزشی شهید ابوالفضل عباسی پارک احمدآباد برگزار گردید.

صادقی خاطر نشان کرد:  مینی بوس ویژه ای به این امر اختصاص داده شده که در روز جمعه وارد اولین ایستگاه کتاب در محله خواهد شد و هر روز از ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه این مینی بوس وارد یکی از ایستگاه های هشت گانه شده و به مدت دو ساعت به کودکان و نوجوانان کتاب رایگان اهدا خواهد کرد.

عضو هیئت امنای شورایاری و مدیریت محله عباس آباد تصریح کرد: این لیگ که به صورت کاملا بومی و با تفکر و خلاقیت طراحی شده است و حامل پیام شادی و نشاط برای محله عباس آباد  و سایر محلات آران و بیدگل خواهد بود.

سلمان صادقی بیان داشت: در صورت درخواست سایر محلات این آمادگی وجود دارد تا لیگ به گونه ای گسترش یابد تا کل شهر را پوشش داده و لیگ شهرستانی برگزار شود.

وی هدف از اجرای این طرح را آشتی با کتاب و ترویج فرهنگ کتاب خوانی دانست و گفت: برنامه‌های جانبی متنوعی هم برای لیگ طراحی کرده ایم و در مرحله نخست کسانی که حداقل ۱۵ امتیاز از ۲۰ امتیاز را از طریق برنامه های جنبی که اعلام خواهد شد کسب کنند به مرحله نیمه نهایی راه خواهند یافت و در این مرحله و مرحله فینال هم برنامه های خاصی طراحی و اجرا خواهد شد.

محله عباس آباد شهرستان آران و بیدگل به عنوان نخستین و تنها محله است که پروژه شورایاری و مدیریت محله را در سطح استان اصفهان با همکاری مدیریت شهرداری ناحیه یک آران و بیدگل کلید زده است و قرار است طی پروژه «عباس آباد ۱۴۰۶» در مدت ۱۰ سال بیش از ۱۵۰ پروژه عمرانی، فرهنگی، ورزشی، سلامت و مبلمان شهری را از طریق شورایاری و مشارکت مردم محله عباس آباد با همکاری شهرداری ناحیه یک آران و بیدگل در محله عباس آباد اجرا نماید.

برای دیدن تصاویر بیشتر اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام/12

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید