آمار

شما اینجا هستید

اکران فيلم سينمايي "بنيامين" همزمان با سينماهاي سراسر کشور در آران و بيدگل

فيلم سينمايي "بنيامين" همزمان با سينماهاي سراسر کشور در شهرهاي آران و بيدگل و نوش آباد اکران مي شود.

 اکران فيلم سينمايي "بنيامين" همزمان با سينماهاي سراسر کشور در آران و بيدگل

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ فيلم سينمايي "بنيامين" در آران و بيدگل همزمان با سراسر کشور اکران می شود. اکران فيلم سينمايي بنيامين به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان آران و بيدگل و با همکاري سينما سيار آران و بيدگل ( سينما فرهنگ)  و مديريت آموزش و پرورش مي باشد که در دو بخش دانش آموزان و ويژه خانواده ها تدارک ديده شده است.

 رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان آران وبيدگل در اینباره گفت: این فیلم در روزهای ۲۳ تا۲۷ آذرماه در محل کانون فرهنگی تربیتی سردارشهید عربیان و از ۳۰ آذر تا۴دیماه در سالن شهید راحمی نوش آباد در دونوبت ( ساعت ۸:۳۰  و ۱۰:۳۰صبح) ویژه دانش آموزان مدارس به نمایش در می آید.

ضابطی ادامه داد: اکران عمومی ویژه خانواده ها ۴شنبه هر هفته ساعت ۱۸ در محل سالن شهید راحمی نوش آباد و پنج شنبه هر هفته در محل کانون فرهنگی تربیتی سردار شهید قاسم عربیان به نمایش در می آید.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران وبیدگل هدف از اکران این فیلم منتخب جشنواره را حمایت مالی و معنوی از این فیلم و عوامل سازنده آن و به معرض نمایش گذاشتن توانایی عوامل سازنده آن عنوان کرد و افزود: «بنیامین» فیلمی جذّاب و مهیّج برای کودکان به تهیه‌کنندگی مصطفی حسن آبادی و کارگردانی محسن عنایتی و محصول مؤسسه آینده نگار می باشد که به عنوان اولین پویانمایی سال ۹۸ سینمای ایران از ۱۵ آبان ماه توسط شرکت پخش بهمن‌سبز در سینماهای سراسر کشور اکران شد.

وی خاطرنشان کرد : پویانمایی«بنیامین» شهریور ماه امسال با حضور در "سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان" مورد استقبال کودکان و خانواده‌ها قرار گرفت و توانست جایزه بهترین پویانمایی این جشنواره را کسب کند. این پویانمایی جزء یکی از پویانمایی های راه یافته به "سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر"می باشد که از نظر فروش هم ردیف انیمیشن فیل شاه قرار دارد.

انتهای پیام/14

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید