آمار

شما اینجا هستید

شهرستان آران و بیدگل دارالشهدا ایران

 در آستانه ۴ دیماه، روز حماسه و ایثار شهرستان آران و بیدگل؛
خواست و مطالبه مردم دارالشهدا ایران جهت "دیدار با رهبر معظم انقلاب"

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛  با توجه به نزدیک شدن به ایام 4 دی ماه روز حماسه و ایثار شهرستان آران و بیدگل؛ متن زیر بعنوان خواست و مطالبه مردم این شهرستان منتشر می گردد.

بسم رب الشهدا و الصدیقین
شهرستان آران و بیدگل دارالشهدا ایران

"خواست و مطالبه مردم دارالشهدا ایران شهرستان آران و بیدگل برای دیدار با رهبر انقلاب "

تاریخ گذشته یکی از مهمترین معیارها برای تعیین و شناخت هویت و غنای فرهنگی جوامع است. جامعه آران و بیدگل با نام و تاریخ دفاع مقدس عجین شده است؛ تاریخی که نه برای این شهر که برای کل کشور و جهان مهم بوده است. هر ملتی، جامعه یا فردی که در این میدان شرکت کرد و ایستاد، پیروز شد و هر آنکه به بهانه¬های واهی از حضور جازد، بازنده شد. بررسی تاریخ دفاع مقدس در آران و بیدگل نشان از صداقت و ایستادگی مردم و دلاورمردان غیور این شهر دارد دلاورمردانی که با تمام دارایی خود پای به عرصه جبهه و دفاع نهادند و ضمن دفاع از آرمانها و ارزشهای اسلامی-ایرانی، هویت و تاریخ این شهر را ساختند. لقب "دارالشهدا" به سهولت به دست نیامده است. این لقب در واقع هویت یک شهر است که به واسطه رشادت و جان¬فشانی بیش از ۸۰۰ شهید و هزاران رزمنده و آزاده به دست آمده است.

در آستانه چهارم دیماه روز "حماسه و ایثار مردم شهرستان آران و بیدگل" که یادآور رشادتها، پایمردیها و جانفشانی های بی مانند جوانان غیور و مردم ولایتمدار این شهرستان بویژه در عملیاتهای کربلای 4 و5 و تقدیم 150 شهید والاقدر در این دو عملیات، و با توجه به:

 *دارا بودن رتبه اول این شهرستان در "ایثار و شهادت" نسبت به جمعیت با تقدیم بیش از 840 شهید از نهضت 15 خرداد 42 تاکنون؛

*تقدیم اولین شهید شهرستان و اسطوره ملی شهید رضا شمس آبادی؛

*تقدیم 100 شهید تنها از یک دبیرستان شهرستان؛

 *افتخار کسب عنوان "شهر نمونه قرآنی"

*سابقه درخشان مردمان این دیار در گرایش به تشیع و مذهب جعفری از دیرباز، که وجود بقاع متبرکه و زیارتگاههای متعدد بویژه آستان مقدس اولین مهاجر علوی، حضرت محمد هلال بن علی (ع)؛ خود مؤید وثوق خاندان عترت و طهارت به مردمان این خطه کویری است؛

آیا شایسته نیست مردم این دیار با بیش از 50 سال سابقه درخشان در دفاع از انقلاب اسلامی و پیشرو بودن در این امر چه قبل و چه بعد از انقلاب بویژه در دفاع مقدس؛ به پاس قدردانی و نکوداشت ایثار و فداکاری هایشان؛ هرساله در روز چهارم دیماه ؛ روز ایثار و شهادت این شهرستان دیداری ویژه با رهبر فرزانه انقلاب ترتیب داده شود؛ تا ضمن تجدید عهد و پیمان با مقام عظمای ولایت یاد و خاطره شهدای خط شکن این شهرستان بویژه 38 شهید 4دیماه گرامی داشته شود. و من الله توفیق
مطالبه خانواده شهدا و ایثارگران و مردم دارالشهدا آران و بیدگل از
امام جمعه محترم شهر آران و بیدگل و شهرهای تابع
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و مجموعه های تابع
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان آران و بیدگل
پادگان شهید کبریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران
نیروی انتظامی شهرستان آران و بیدگل
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل
دبیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی
نهاد های فرهنگی و انقلابی شهرستان آران و بیدگل
رسانه ها و پایگاه های خبری شهرستان آران و بیدگل

انتهای پیام/14

+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید