آمار

شما اینجا هستید

رونمایی از دو تمثال نقاشی سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس با 20 هزار گلواژه صلوات

مدیر اجرایی حرم مطهر حضرت محمدهلال بن علی(ع)، از رونمایی از تمثال سردار شهید سلیمانی و ابومهدی المهندس با استفاده از ۲۰ هزار گلواژه صلوات در حرم مطهر حضرت محمدهلال بن علی(ع) خبر داد.

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان سید جواد تکیه گفت: در آستانه اربعین شهادت سردار پرافتخار اسلام «قاسم سلیمانی» و مجاهد شهید «ابومهدی المهندس»، آیین رونمایی از تمثال این دو شهید بزرگوار، با حضور مسؤولان، فعالان فرهنگی و قرآنی در محفل ملی انس با قرآن کریم حرم مطهر حضرت محمدهلال بن علی(ع) برگزار شد.

مدیر اجرایی حرم مطهر حضرت محمدهلال بن علی(ع)، افزود: تمثال این دو شهید بزرگوار با استفاده از ۲۰ هزار گلواژه صلوات، توسط هنرمند صاحب سبک هنر نقاشی خط «روح الله قربانی آرانی» ترسیم شده است.

تکیه بیان داشت: این دو اثر هنری هر یک به ابعاد ۱۰۰ در ۷۰ سانتی متر در قالب ۳۰۰ ساعت و طی مدت ۲۸ روز کار شده است.

وی در ادامه بیان داشت: این هنرمند آران و بیدگلی ۲۰ سال سابقه فعالیت در این حوزه دارد هنری دارد و تاکنون ۳۵ تابلو با استفاده از گلواژه های صلوات و ۴۸ تابلو با استفاده از آیات و عبارات قرآنی و با موضوعات شخصیت ها، بقاع متبرکه، بین الحرمین و تمثال مقام معظم رهبری خلق کرده است.

مدیر اجرایی حرم مطهر حضرت محمدهلال بن علی(ع)، تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران برپایه دو مؤلفه قرآن و شهادت بوجود آمد و به برکت آن در آستانه دهه پنجم انقلاب اسلامی هستیم.

جهت دیدن تصاویر بیشتر اینجا را کلیک کنید

انتهای پیام/14

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید