آمار

شما اینجا هستید

کارگاه مجازی فیلم‌سازی تک نفره

محمدصادق اسماعیلی کارگاه مجازی فیلم سازی تک نفره را به صورت مجازی در بهار ۹۹ برگزار می کند.

کارگاه مجازی فیلم‌سازی تک نفره

به گزارش طاووس بهشت، محمدصادق اسماعیلی کارشناس سینما و کارشناس ارشد تهیه کنندگی تلویزیون از دانشگاه صدا و سیما درجهت ارتقاء کیفی آموزش سینما، کارگاه فیلمسازی تک نفره را برای علاقمندان به این هنر و صنعت به صورت مجازی برگزار می کند.

رشد و پیشرفت فناوری دیجیتال در سطح جهان، فیلمسازی برای علاقه‌مندان به سینما را ساده کرده است و  دیجیتال نیز این امکان را فراهم کرده که هرکسی دغدغه‌ها و نظریاتش را با هزینه‌ای اندک و قابل‌دسترس به تصویر بکشد.

محمدصادق اسماعیلی کارشناس سینما و کارشناس ارشد تهیه کنندگی تلویزیون از دانشگاه صدا و سیما درباره علاقمندی خود به برپایی این کارگاه های سینمایی گفت: هنوز دوست دارم یاد بگیرم. شما چطور؟، چقدر سینما را دوست دارید؟، چه قدر آن را می شناسید؟ آیا بدون شناخت دوربین و قواعد آن می شود فیلم ساخت؟ و حالا می خواهم بگویم چند روز باهم بودن فرصتی است برای ورود به پرده نقره ای سینما.

کارگاه آموزشی فیلمسازی تک نفره توسط پایگاه خبری طاووس بهشت برنامه ریزی و اجرایی شده است. محمدصادق اسماعیلی  در این دوره از کارگاه‌های آموزش فیلمسازی تک نفره، سرفصل «کارگردانی از ایده تا اجرا» را تدریس می کند و هنرجویان همراه با او فیلم هایی را می سازند.

انتهای پیام/14

+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید