آمار

شما اینجا هستید

در مرحله چهارم رزمایش کمک مومنانه در شهرستان آران و بیدگل

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل از توزیع ۱۳۰۰ بسته معیشتی در مرحله چهارم رزمایش کمک مومنانه بین نیازمندان این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگارطاووس بهشت، سرهنگ پاسدار حسن فخرل، امروز در مراسم مرحله چهارم رزمایش مومنانه درآران و بیدگل، از توزیع ۱۳۰۰ بسته معیشتی هربسته به ارزش ۳۰۰ هزارتومان بین نیازمندان این شهرستان خبر داد و گفت: بابت این بسته های معیشتی بیش از ۳۹ میلیون تومان برای اجرای این رزمایش مومنانه توسط سپاه آران و بیدگل جذب شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل ادامه داد: در ادامه مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه بیش از ۱۳۰۰بسته معیشتی در اختیار اقشار آسیب پذیر جامعه قرار گرفت.

وی با بیان اینکه کمک ها توسط خیرین و بسیجان در شهرستان تهیه شده است، افزود: بسته های معیشتی شامل برنج، روغن، گوشت مرغ، گوشت قرمز و دیگر اقلام مورد نیاز است که با محوریت پایگاه های مقاومت بسیج در شهرها و روستاها در اختیار خانواده های بی بضاعت قرار می گیرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل همچنین از توزیع ۲ هزار بسته معیشتی دیگر در مرحله پنجم رزمایش کمک مومنانه همزمان با شب عید سعید فطر بین نیازمندان  این شرستان خبر دادو گفت : از ابتدای رزمایش کمک مومنانه تاکنون ۱۰ وام ده میلیون تومانی و ده وام سه میلیون تومانی  قرض الحسنه به نیازمنداین شهرستان پرداخت شده است .

وی در پایان با بیان اینکه در ادامه رزمایش مومنانه در این شهرستان ۱۵ جهیزیه  ۱۵ میلیون تومانی با کمک خیرین و همراهی بسیج و سپاه به زوج های جوان تحویل داده شده است، افزود: مرحله ششم رزمایش کمک مومنانه پس ازماه مبار رمضان درکمک به نیازمندان این شهرستان تدوام خواهد داشت.

انتهای پیام/14

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید