آمار

شما اینجا هستید

فتح خرمشهر؛ معجزه الهی

امام جمعه آران و بیدگل بر ضرورت شناسایی و مجازات صحنه گردانان اصلی مفاسد اقتصادی تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت، حجت الاسلام ابوالفضل سلیمانی در خطبه های نماز عید فطر آران و بیدگل که در مسجد ملاشکرالله این شهرستان برگزار شد به فضیلت یک ماه روزه داری و ضیافت الهی مومنان اشاره کرد و گفت: مومنان در یک ماه روزه داری قدرت و اراده گناه نکردن، مال حرام نخوردن، نگاه نکردن به نامحرم، غیبت نکردن و... را تجربه کردند.

امام جمعه آران و بیدگل تصریح کرد: در یک ماه روزه داری، درس نظم، توبه و رسیدگی به امور نیازمندان و محرومان را آموختیم.
وی، در ادامه با تبریک سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر، تبعیت از ولایت فقیه و توکل به خدا را موجب آزادسازی خرمشهر دانست و گفت: دلاور مردان سپاه و ارتش با فتح خرمشهر، معجزه الهی را در تاریخ ثبت کردند.
حجت الاسلام سلیمانی در ادامه افزود: : با رشادت عزیزانی همچون سردار شهید حاج قاسم سلیمانی ها شعارهای رژیم اسرائیل در تصرف نیل تا فرات نه تنها تحقق پیدا نکرد، بلکه در حال محو شدن اسرائیل از صفحه روزگار می باشد.
وی، با تقدیر از کادر درمانی کشور در کنترل ویروس کرونا، اظهار کرد: با تلاش جهادی پزشکان، پرستاران، خیرین، سپاه و بسیج، روحانیون و مسئولین، بر ویروس منحوس کرونا غلبه کردیم.
امام جمعه آران و بیدگل با تاکید بر ساماندهی کمک به نیازمندان، اظهار کرد: دولتمردان با شناسایی دقیق افراد بیکار، با دادن تسهیلات قرض الحسنه برای ایجادشغل، مشکلات معیشتی آنها را برطرف کنند.
حجت الاسلام سلیمانی به برخورد جدی قوه قضاییه با محتکران خودرو، سکه و ارز اشاره کرد و گفت: نباید به عده ای مفسد اقتصادی اجازه احتکار لوازم معیشتی مردم و هزاران خودرو داده شود.
وی ادمه داد: قوه قضاییه با شناسایی صحنه گردانان اصلی محتکران اقتصادی  و انبارکنندگان هزاران خودرو آنها را پای  میز محاکمه بکشاند.
امام جمعه آران و بیدگل در ادامه به وظیفه  مجلس یازدهم اشاره کرد و افزود: مجلس جدید باید اقتدار و عملکردش نسبت به مجلس دهم بهتر و قوی تر باشد و مشکلات مردم و کشور را حل کند.

انتهای پیام/14

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید