آمار

شما اینجا هستید

بازگشایی مساجد شهرستان آران و بیدگل

فرماندار شهرستان آران و بیدگل : درب 140 مسجد این شهرستان با رعایت الزامات بهداشتی بازگشایی می‌شود.

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت، دکتر اسماعیل بایبوردی ضمن تشکر از همراهی مردم، روحانیون، هیئت‌امنای مساجد و نمازگزاران در طول زمان مدیریت بیماری کرونا در شهرستان آران و بیدگل گفت: با توجه به وضعیت مدیریت شده بیماری کرونا، هیئت‌امنای مساجد این شهرستان می‌توانند با رعایت پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی نسبت به بازگشایی مساجد و برگزاری نماز جماعت از امروز چهارشنبه ۷ خرداد ماه اقدام کنند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل افزود: با توجه به اهمیت سلامت نمازگزاران و مراجعان به مساجد و از طرفی اهمیت برگزاری برنامه‌های معنوی و دینی در مساجد در راستای حفظ سلامت روانی و اجتماعی شهروندان، مساجد این شهرستان با رعایت الزامات بهداشتی بازگشایی می‌شود.

وی اضافه کرد: کلیه نمازگزاران و مراجعه کنندگان باید با ماسک وارد مسجد شوند و سجاده، مهر، قرآن و ادعیه به همراه خود داشته باشند.

گفتنی است پس از همه‌گیری ویروس کووید ۱۹ در ایران و با تصمیم ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا و همچنین ستاد مقابله با کرونای شهرستان آران و بیدگل، مساجد این شهرستان با هدف پیشگیری از شیوع این بیماری از هفته اول اسفند ۱۳۹۸ تعطیل شدند.

۱۴۶ مسجد در شهرستان آران و بیدگل که از این تعداد، ۸۵ مسجد در شهر آران و بیدگل، ۳۰ مسجد در بخش کویرات و ۳۱ مسجد در شهرها و روستاهای بخش مرکزی این شهرستان است.

انتهای پیام/14

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید