آمار

شما اینجا هستید

تسهیلات کرونایی برای اصحاب فرهنگ و رسانه

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل : در این مرحله از ثبت نام، مشمولان "فاقد کد بیمه کارگاهی" نیز می توانند با مراجعه به سامانه کارا، از این تسهیلات بهره مند شوند.

تسهیلات کرونایی برای اصحاب فرهنگ و رسانه

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت، ثبت‌نام شاغلان و بنگاه‌های فرهنگی و هنری فاقد کد بیمه کارگاهی در سامانه کارا  از 16 تیرماه آغاز شده و 31 تیرماه، آخرین مهلت ثبت تقاضای کسب‌ و کارها برای دریافت تسهیلات کرونایی در این سامانه است.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل با اشاره به اینکه شرایط برای ثبت نام اصحاب فرهنگ و هنر نیز فراهم گردیده است گفت: فعالان حوزه فرهنگ و هنر شهرستان آران و بیدگل با فرصت بدست آمده نسبت به ثبت نام در این سامانه اقدام نمایند چرا که در این مرحله مشمولان فاقد کد بیمه کارگاهی نیز می توانند از این تسهیلات بهره مند شوند.

ضابطی با اشاره به اینکه ویروس کرونا، موجب آسیبهای مالی بسیاری به اهالی فرهنگ و هنر شد افزود: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در صدد است تا با جلب حمایت های این چنینی بخشی از آسیب های وارد به مراکز فرهنگی هنری جبران شود و پرداخت تسهیلات کرونایی یکی از بسته‌های حمایتی از کسب و کارهای آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا است.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل ادامه داد: با همکاری وزارت‌ فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی برای پرداخت تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا، شاغلان و فعالان فرهنگی و هنری؛ اعم از مراکز آموزشگاه های آزاد هنری، مؤسسات فرهنگی، مؤسسات قرآن و عترت؛ کتابفروشی ها، مراکز چاپ و ... که فاقد کد بیمه کارگاهی هستند می‌توانند از دوشنبه ۱۶ تیرماه در سامانه کارا، اطلاعات خود را ثبت کنند.

وی با تأکید بر اینکه سامانه مذکور تنها مسیر رسمی اعطای تسهیلات به واحد های اقتصادی مذکور می باشد افزود: متقاضیان مشمول می‌توانند با مراجعه به سامانه کارا برای تسهیلات کرونا به نشانی https://corona_kara.mcls.gov.ir  « تسهیلات بنگاه های آسیب دیده از کرونا» ثبت‌نام کنند.

انتهای پیام/14

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید