آمار

شما اینجا هستید

درخشش قاری جوان آران و بیدگلی

قاری جوان عضو مجمع قاریان و حافظان هلال آران و بیدگل موفق به کسب رتبه نخست نهمین دوره مسابقات قرآنی اسرا شد.

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ «احمد سربند»  گفت: قاری جوان عضو مجمع قاریان و حافظان هلال آران و بیدگل در نهمین دوره مسابقات قرآنی اسرا درخشید.

مدیر مجمع قاریان و حافظان هلال افزود: «مجید ملک پور» در مرحله نهایی نهمین دوره مسابقات قرآنی اسرا شبکه قرآن و معارف سیما در رشته تلاوت تقلیدی سبک عبدالباسط بزرگسالان موفق به کسب رتبه نخست شد.

سربند خاطر نشان کرد: در نهمین دوره مسابقه تلویزیونی اسرا یک هزار نفر در سه رشته تقلیدی استاد عبدالباسط ، استاد منشاوی و استاد مصطفی اسماعیل فایل‌ های صوتی خود را ارسال کردند که از بین این افراد و پس از ارزیابی اولیه، ۳۸۰ نفر به عنوان افراد منتخب در مرحله حضوری با یکدیگر به رقابت پرداختند که در این مرحله، در هر رشته ۱۵ نفر به فینال مسابقه راه پیدا کردند.

مدیر مجمع قاریان و حافظان هلال خاطر نشان کرد:  برنامه اسرا جزء نخستین برنامه های استعدادیابی قرآنی تلویزیون و از برنامه های پربیننده شبکه قرآن و معارف سیما است که با هدف کشف استعدادهای قرآنی از تمامی شهرها و روستاهای دورافتاده کشور اجرا می شود.

مجمع قاریان و حافظان هلال وابسته به آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی(ع) در ۱۸ فروردین‌ماه سال ۱۳۷۲ بنا به توصیه و تشویق استاد محمود لطفی‌نیا از قاریان ممتاز بین‌المللی کشور و به‌همت جمعی از جوانان علاقه‌مند به قرآن در رواق شرقی حرم مطهر راه‌اندازی شده و تاکنون جمع زیادی از نیروهای مستعد قرآنی را پرورش داده که در عرصه قرآنی کشور و در رقابت‌های بین‌المللی افتخار آفرین شده‌اند.

آستان مقدس امامزاده محمدهلال بن علی(ع) در شهر نمونه قرآنی آران و بیدگل، شمالی ترین نقطه استان اصفهان و در فاصله ۲۱۵ کیلومتری از مرکز این استان واقع شده است.

انتهای پیام/14

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید