آمار

شما اینجا هستید

تجلیل از ائمه جمعه شهرستان آران و بیدگل

همزمان با پنجم مرداد ماه سالروز اقامه اولین نماز جمعه؛ فرماندار شهرستان آران و بیدگل طی دیدارهای جداگانه با ائمه جمعه شهرهای آران و بیدگل، نوش‌آباد،سفیدشهر این روز به آنان تبریک گفت .

تجلیل از ائمه جمعه شهرستان آران و بیدگل

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ به نقل از روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل همزمان با پنجم مرداد ماه؛ سالروز اقامه اولین نماز جمعه، فرماندار شهرستان آران و بیدگل طی دیدارهای جداگانه با ائمه جمعه شهرهای آران و بیدگل، نوش‌آباد و سفیدشهر این روز به آنان تبریک گفت و از مساعی ماندگار، خدمات و تلاش‌های ارزشمند آنان و دست اندرکاران ستاد نماز جمعه شهرهای مذکور قدردانی کرد.

دکتر اسماعیل بایبوردی در این دیدار به همکاری و همراهی امامان جمعه و جماعت، علما و روحانیون و سایر اقشار مردم در زمان شیوع کرونا در شهرستان آران و بیدگل اشاره کرد و افزود: اجرای چندین مرحله رزمایش کمک مومنانه با همکاری ستاد نمازجمعه، بسیج و دستگاه‌های اجرایی این شهرستان در زمان شیوع کرونا نمونه‌ای از رزمایش همبستگی و وفاق ملی ارزیابی می‌شود.

وی فریضه نماز جمعه را مهمترین مصداق همدلی و پشتوانه و تکیه‌گاهی مستحکم برای نظام و انقلاب برشمرد و افزود: امامان جمعه نقش بی‌بدیلی در رفع مشکلات مردم، ترویج فرهنگ اخلاق مداری در جامعه و تحکیم وحدت بین اقشار مختلف مردم و مسئولان دارند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل همچنین با صدور لوح‌های تقدیر جداگانه‌ای از خدمات حجت‌الاسلام ‌والمسلمین سلیمانی امام جمعه آران و بیدگل، حجت‌الاسلام ‌والمسلمین علوی امام جمعه نوش‌آباد و حجت‌الاسلام‌ والمسلمین نصیری امام جمعه سفیدشهر تقدیر کرد.

متن این لوح به شرح زیر است:

امام جمعه محترم آران و بیدگل/نوش‌آباد/ سفیدشهر

سلام علیکم ؛

با گرامیداشت ۵ مرداد ماه؛ سالروز اقامه اولین نماز جمعه در تهران به امامت آیت الله سید محمود طالقانی بر خود فرض می‌دانم از خدمات ارزشمند و مساعی ماندگار جناب عالی و دست‌اندرکاران ستاد اقامه نماز جمعه شهر آران و بیدگل/ نوش‌آباد/سفیدشهر که با وحدت‌آفرینی زمینه‌های تقویت انسجام فرهنگی- اجتماعی و تعالی و ترویج فرهنگ دینی و اسلامی در آن شهر را فراهم می‌کنید، تقدیر و سپاسگزاری نمایم.

امیدوارم با  استعانت از الطاف الهی و همکاری‌های ارزنده جناب‌عالی، نمازگزاران، روحانیون و مردم شریف شهرستان آران و بیدگل بتوانیم گام‌های موثرتری در پیشرفت  ایران عزیز و توسعه شتاب‌زا  و اعتلای این  شهرستان  برداریم؛ ان‌شاءالله.

جهت دیدن تصاویر بیشتر اینجا را کلیک کنید

انتهای پیام/14

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید