آمار

شما اینجا هستید

دانشگاه پیام نور آماده برگزاری کنکور 99

با برنامه ریزی ها صورت گرفته و با رعایت ولیه پروتکل های بهداشتی ، دانشگاه پیام نور آران و بیدگل آماده  برگزاری آزمون سراسری سال 1399 می باشد.

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت، حمید عالمی نماینده تام الاختیار دانشگاه پیام نور در برگزاری آزمون سراسری سال 99 گفت : طبق سنوات گذشته دانشگاه پیام نور آران و بیدگل میزبان داوطلبان آزمون سراسری سال 99 خواهد بود و در این راستا تمامی تمهیدات لازم برای برگزاری آزمون به نحو احسن انجام شده است.

وی با اعلام اینکه امسال میزبان 1404 داوطلب در آزمون سراسری می باشیم  گفت : از این تعداد 866 نفر زن و 538 مرد می باشد که آزمون علوم تجربی با 458 نفر بیشترین و علوم ریاضی با 107 نفر کمترین دواطلب را دارند.

نماینده تام الاختیار دانشگاه پیام نور آران و بیدگل با اعلام اینکه باتوجه به شرایط امسال تمامی تدابیر لازم برای برگزاری آزمون اندیشیده شده توصیه هایی به داوطلبان و خانواده های آنها داشت  و گفت : توصیه اول به داوطلبان و خانواده های آنها حفظ آرامش قبل و در حین برگزاری آزمون می باشد و تمامی برنامه ریزی لازم و تدابیر برای رعایت پروتکل های بهداشتی در این زمینه انجام شده و هیچ جای نگرانی وجود ندارد.

حمید عالمی گفت: در بدو ورود به داوطلبان ماسک و اقلام بهداشتی تحویل خواهد شد و حوزه های آزمون در پایان هر آزمون ضدعفونی می شود.
وی افزود : درب حوزه آزمون از ساعت 6:30 صبح جهت جلوگیری از ازدحام داوطلبان باز خواهد بود و داوطلبان می توانند در اولین فرصت وارد دانشگاه شده و در حوزه خود مستقر شوند.

نماینده تام الاختیار دانشگاه پیام نور گفت :  با عنایت به انجام عملیات راه سازی و یک طرفه شدن مسیر بلوار دانشگاه از میدان ولیعصر تا دانشگاه و مسدود بودن حدفاصل بلوار دکتر عظیمی تا میدان ولیعصر جهت تسهیل در مسیر رفت وآمد خود حتی المقدور از خیابان ها و کوچه های فرعی منتهی به دانشگاه استفاده نمایند تا جهت ورود به محل آزمون تاخیری نداشته باشند.

وی به داوطلبان توصیه کرد از آوردن هرگونه وسایل اضافی اعم از موبایل و کیف به محل آزمون خودداری کنند و گفت : باتوجه به اینکه ورود خانواده به محوطه دانشگاه ممنوع خواهد بود و لذا از خانواده ها و داوطلبان درخواست می شود در این زمینه مدیریت لازم را بنمایند.

حمید عالمی در پایان گفت : به دلیل پلمپ شدن حوزه ها قبل از برگزاری آزمون ، داوطلبان برای بازدید از محل آزمون به دانشگاه مراجعه نکنند.
شایان ذکر است آزمون سراسری سال 99  طی 4 روز  از روز چهارشنبه 29 مرداد تا شنبه 1 شهریور برگزار خواهد شد .

انتهای پیام/ فاطمه بی خوابی آرانی

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید