آمار

شما اینجا هستید

دفاع مقدس چراغ راه انقلاب اسلامی

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان آران و بیدگل در نشست خبری به مناسبت هفته دفاع مقدس از برگزاری  برنامه های فرهنگی این هفته خبرداد.

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ سرهنگ پاسدار حسن فخرل روز گذشته در جمع خبرنگاران ضمن گرامیداشت ایام محرم و صفربا اشاره به عدم برگزاری مراسم پیاده روی اربعین گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی از مهمترین مسایلی است که باید رعایت گردد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل با توجه به  در پیش بودن هفته دفاع مقدس اظهار داشت: دفاع مقدس آیینه تمام نمای خودباوری؛ استقامت و استکبارستزی است که این فرهنگ باید به نسل آینده منتقل شود.

وی خاطرنشان کرد: روحیه و فرهنگ دفاع مقدس موجب پیشرفت در تمام زمینه های علمی، سیاسی، اقتصادی و... می گردد.

سرهنگ پاسدار حسن فخرل در ادامه از برنامه های فرهنگی سپاه در هفته دفاع مقدس خبر داد و گفت: این برنامه ها در سه سطح پایگاههای بسیج؛ منطقه ای و شهرستانی برگزار می گردد. از جمله این برنامه ها یادواره های شهدا، زنگ انقلاب، اکران فیلم دفاع مقدس، ایستگاه سلامت و ایستگاه حجاب می باشد.

*خبرنگاران جریان سازان جوامع هستند

در ادامه این نشست حجت الاسلام و المسلمین شریفی ریئس عقیدتی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج با اشاره به نقش مهم خبرنگاران در جامعه گفت: خبرنگاران در جریان سازی نقش موثری دارند و می توانند عامل مهمی در رشد و تعالی جامعه باشند.

جهت دیدن تصاویر بیشتر اینجا را کلیک کنید

انتهای پیام/ فاطمه ابراهیم پور- فاطمه بی خوابی آرانی

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید