آمار

شما اینجا هستید

برگزاری نمایشگاه "عکس و کتاب دفاع مقدس" در آران و بیدگل

همزمان با بزرگداشت هفته دفاع مقدس، نمایشگاه "عکس و کتاب دفاع مقدس" در اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل برگزارشد.

برگزاری نمایشگاه "عکس و کتاب دفاع مقدس" در آران و بیدگل

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ «سعید ضابطی» از برگزاری نمایشگاه "عکس و کتاب دفاع مقدس" همزمان با بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس خبر داد و گفت:  نمایشگاه عکس با 17 تابلو در ابعاد 50در70 و73 عنوان کتاب با محوریت دفاع مقدس و حوزه ایثار و شهادت به قلم نویسندگان رزمنده و بومی این شهرستان به مدت یک هفته در سالن این اداره به نمایش گذاشته شد.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان آران و بیدگل با اشاره به اینکه دفاع مقدس کتابی است از کتابخانه انقلاب اسلامی و کشور جمهوری اسلامی اظهار کرد: افتخارات، هویت دینی و ایرانی، روحیه ایثار، مقاومت و ظلم ستیزی در این کتاب نهفته است و این دفاع 8 ساله جزء سند هویت بخشی ایرانیان در کل دنیا می باشد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل هدف از برگزاری نمایشگاه عکس و کتاب هفته دفاع مقدس را آشنایی نسل جوان با دستاورد‌های انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، حفظ این ارزش ها، معرفی کتاب‌های حوزه ایثار و شهادت، خاطرات و وصیت نامه‌های شهدا، گرامیداشت حماسه‌سازی ها و حماسه‌آفرینان دفاع مقدس از دفاع از میهن برای زنده نگه داشتن رشادتها و جان فشانی های شهداء و روزگاران دوران دفاع مقدس و نقش برآب کردن توطئه دشمنان و مستکبران عنوان نمود.

انتهای پیام/ فاطمه بی خوابی آرانی

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید