آمار

شما اینجا هستید

محدودیت‌های کرونایی همچنان در شهرستان آران و بیدگل

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در نشست ستاد مقابله با کرونا:محدودیت‌های کرونایی همچنان در این شهرستان ادامه دارد/ شهروندان طرح الزام استفاده از ماسک از درب منازل را تمرین و رعایت بکنند.

 محدودیت‌های کرونایی همچنان در شهرستان آران و بیدگل

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در نشست ستاد مقابله با کرونا که با حضور امام جمعه آران و بیدگل، نماینده مردم شهرستان‌های آران و بیدگل و کاشان در مجلس شورای اسلامی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان در دانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزار شد، گفت: محدودیت‌های کرونایی همچنان در این شهرستان ادامه دارد و این محدودیت شامل عدم برگزاری نماز جماعت در مساجد و مصلی‌ها و عدم برگزاری نمازهای جمعه در شهرهای آران و بیدگل، نوش‌آباد، سفیدشهر و ابوزیدآباد است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل ادامه داد: آموزش غیرحضوری در مدارس، آموزشگاه‌های فنی حرفه‌ای، خصوصی، زبانسراها و کتابخانه‌ها از شانزدهم مهر به مدت ۱۰ روز دیگر در شهرستان آران و بیدگل تمدید شده است.

وی تصریح کرد: طبق مصوبه ستاد استانی و شهرستانی مقابله با کرونا مراکز پُرخطر مانند استخرها، باشگاه‌های ورزشی، تالارها، سالن‌های ورزشی، موزه‌ها، چایخانه‌ها، کافی‌شاپ‌ها، بازارهای محلی، گیم‌نت‌ها، جمعه‌ بازارها، شنبه‌ بازارها و یکشنبه‌ بازارها، پارک‌ها و تفرجگاه‌ها و شهربازی‌ها همچنان تعطیل خواهند بود.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل بر ضرورت پرهیز از ترددهای غیرضرور از سوی شهروندان گفت: استفاده از ماسک و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و فیزیکی از جمله توصیه‌های پزشکان و متخصصان داخلی و سازمان بهداشت جهانی است.

وی وضعیت کرونایی شهرستان آران و بیدگل را شکننده اعلام کرد و گفت: تا اطلاع بعدی چاره‌ای جز همزیستی مسالمت‌آمیز با کرونا نداریم.

دکتر بایبوردی بر نظارت مستمر بر جایگاه‌های عرضه سوخت شهرستان آران و بیدگل در راستای رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی تاکید کرد و خواستار تشدید نظارت بر رستوران‌ها و مراکز عرضه مواد غذایی با اولویت ارائه خدمات بیرون بر شد.

وی استفاده اجباری کارکنان ادارات، بانک‌ها، موسسات مالی، شهردای‌ها، دهیاری‌ها و دستگاه‌های اجرایی و همچنین مراجعه‌کنندگان به ادارات را الزامی اعلام کرد و اظهار داشت: شهروندان باید بدانند که کرونا تمام نشده است و برای حفظ سلامتی خود و دیگران باید همچنان هشدارهای ستاد ملی، استانی و شهرستانی مقابله با کرونا را جدی بگیرند و طرح الزام استفاده از ماسک از درب منازل را تمرین و رعایت بکنند.

وی اظهار داشت: چهار مولفه حفظ سلامت مردم، تامین ارزاق و مایحتاج عمومی، حفظ تولید، رونق و جهش تولید و همچنین حفظ امنیت از جمله اولویت‌های دولت تدبیر و امید در شرایط کرونایی کشور است.

انتهای پیام/ فاطمه بی خوابی آرانی

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید