آمار

شما اینجا هستید

راهیابی اثر تولیدی طاووس بهشت به ششمین جشنواره ملی فیلم کوتاه دانش آموزی "مدرسه"

 اثر تولیدی طاووس بهشت به ششمین جشنواره ملی فیلم کوتاه دانش آموزی "مدرسه" راه یافت.

راهیابی اثر تولیدی طاووس بهشت به ششمین جشنواره ملی فیلم کوتاه دانش آموزی "مدرسه"

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت، محمدرضا رحمتی مدیر تولید مستند کوتاه  «امدادگران کویر مرنجاب» درباره این مستند گفت: در این مستند کوشیدیم تلاش امدادگران و نجاتگران سخت کوش جمعیت هلال احمر شهرستان آران و بیدگل در پایگاه جاده ای امداد هلال بن علی (ع) در گرمای طاقت فرسای کویر مرنجاب شهرستان  آران و بیدگل را که به مردم خدمت رسانی میکنند به تصویر بکشیم

رحمتی درباره ایده اصلی اثر چنین توضیح داد: مشاهده تلاش های خالصانه گروه های امدادی هلال احمر، ما را به فکر تولید اثری با این مضمون رساند. مستند کوتاه امدادگران کویر مرنجاب به روایت حرکات خالصانه گروه های امداد و نجات هلال احمر می‌پردازد و با فرمی مستند، تصویربرداری و کارگردانی شده است که به بیان بهتر موضوع کمک کرده است.
رحمتی در ادامه گفت: مستند کوتاه امدادگران کویر مرنجاب  قدردانی کوچکی است از گروه های امداد و نجات هلال احمر ، اعم گروه های امدادی، واکنش سریع و اورژانس .....که این روزها بدون هیچ چشم داشتی در حال خدمت رسانی به مردم می باشند. به گفته وی کار تولید این اثر طی چند روز و بطور تقریبی ۵ ساعت کار انجام گرفت.

امدادگران کویر مرنجاب  به کارگردانی ابوالفضل آهنج ، مدیر تولیدی محمدرضا رحمتی ، فیلمبرداری و تدوین مجتبی فائض، نویسنده: فاطمه رحمتی ، بازیگر: ابوالفضل بیابانی ، عکاس: محمد فدائیان ، محقق: مریم باغبانی، روابط عمومی: فاطمه بی خوابی  ، مشاوران: دکتر مهدی کریمیان و محمد رحمتی  و با همکاری جمعیت هلال احمر شهرستان آران و بیدگل در مدت زمان ۲ دقیقه و ۴۰ ثانیه در پایگاه خبری فرهنگی طاووس بهشت جهت پخش در رسانه ملی تولید و آماده پخش شده است.

انتهای پیام/ فاطمه بی خوابی آرانی

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید