آمار

شما اینجا هستید

ضرورت وقف اقلام بهداشتی نظیر ماسک و تجهیزات پزشکی

فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: نیازمند ورود واقفین به حوزه بهداشت و سلامت هستیم.

ضرورت وقف اقلام بهداشتی نظیر ماسک و تجهیزات پزشکی

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ به نقل از روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل همزمان با دهه وقف، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با حضور در اداره اوقاف و امور خیریه این شهرستان با رئیس و کارکنان این اداره و نیز جمعی از مسئولان آستان‌های مقدس امامزادگان این شهرستان دیدار و از خدمات آنان تقدیر کرد.
 

وی در این دیدار با تبریک و گرامیداشت دهه وقف گفت: وقف نمونه ای از فرهنگ غنی اسلامی و دینی در این منطقه است که به واسطه زندگی مردمان دین مدار و مذهبی این شهرستان، کارکردهای بسیار زیادی می تواند داشته باشد.
 

فرماندار شهرستان آران و بیدگل به فعالیت‌های قرآنی، بقاع و موقوفات اداره اوقاف و امور خیریه اشاره کرد و گفت: در حوزه فعالیت‌های قرآنی ۱۶ نفر از این شهرستان به مسابقات استانی راه پیدا کرده‌اند.
 

وی با اشاره به اینکه برای اولین بار ۳ نفر از فعالان عرصه قرآنی از شهرستان آران و بیدگل به مسابقات کشوری راه پیدا کرده‌اند اظهار امید‌واری کرد: شاهد حضور فعالان عرصه قرآنی از این شهرستان در مسابقات بین‌المللی حفظ و قرائت قرآن باشیم.
 

به گفته وی، شهرستان آران و بیدگل با ۴۲ بقعه متبرکه، ۹۶۴ موقوفه،۳۰۰۰رقبه، ۱۴۰ مسجد و ۹۳ حسینیه و ۲۳۰ قرآن آموز جایگاه اوقاف را در این شهرستان را برجسته تر می کند.
 

دکتر بایبوردی با توجه به شیوع کرونا در شهرستان آران و بیدگل و کشور گفت: نیازمند ورود واقفین به حوزه بهداشت و سلامت هستیم.
 

وی در پایان این دیدار با اهدای لوح تقدیر به رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آران و بیدگل از خدمات ارزشمند وی و کارکنان آن اداره قدردانی کرد.
 

متن پیام بدین شرح است:

جناب  آقای حافظیان

رئیس محترم اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آران و بیدگل

سلام علیکم؛

با تبریک و گرامیداشت دهه وقف؛ برخود فرض می دانم از تلاش‌های بی‌شائبه و مساعی ماندگار جناب‌عالی که با وجود ۴۲ بقعه متبرکه و آستان های مقدس امامزادگان، زمینه‌های تقویت اعتقادات و باورهای دینی -  اسلامی و همچنین ترویج فرهنگ وقف به عنوان یکی از سنت های اسلامی را فراهم نموده‌اید، تشکر و قدردانی نمایم.

امیدوارم با استعانت از الطاف الهی و تلاش‌های خدمتگزاران جمهوری اسلامی ایران بتوانیم گام‌های موثرتری در اعتلای ایران عزیز و توسعه شتاب زای شهرستان آران و بیدگل برداریم؛ان شاءاللّه

انتهای پیام/ فاطمه بی خوابی آرانی

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید