آمار

شما اینجا هستید

بسیج نمادی ارزشمند، مردمی و برخاسته از آرمانهای حق طلبانه و آزادی خواهانه ملت مسلمان ایران

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در گردهمایی دانش‌آموزان بسیجی در ناحیه مقاومت بسج این شهرستان گفت: بسیج یک فرهنگ غنی و بزرگ است که هدفش استقلال و آزادی‌خواهی در کشور است.

بسیج نمادی ارزشمند، مردمی و برخاسته از آرمانهای حق طلبانه و آزادی خواهانه ملت مسلمان ایران

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ در این مراسم که با همت حوزه بسیج دانش آموزی شهید فهمیده و ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل و اداره آموزش و پرورش شهرستان آران و بیدگل برگزار شد ؛ جناب سرهنگ فخرل فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل، ضمن گرامیداشت این ایام و لزوم پاسداشت خون شهدای دانش آموز که در راه دفاع از آرمان های انقلاب و این مرز و بوم جانفشانی کردند به بیان خاطراتی از رشادتهایدانش آموزان رزمنده در جریان تجاوزات دشمن بعثی به این منطقه پرداخت.

در ادامه دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل روز دانش آموز را گرامی و از روزهای موثر و مهم در تاریخ سیاسی کشور دانست. و گفت: بسیج یک فرهنگ غنی و بزرگ است که هدفش استقلال و آزادی‌خواهی در کشور است.

وی با گرامیداشت سالروز شهادت حسین فهمیده و هفته بسیج دانش‌آموزی، نقش و جایگاه بسیج در ایجاد امنیت و فضای آرام شهرستان را مهم، تاثیرگذار و حیاتی خواند و گفت: احساس امنیت در بین مردم یکی از شاخصه های توسعه پایدار شهرستان آران و بیدگل است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل حضور مقتدر بسیجیان و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را خار چشم دشمنان عنوان کرد و افزود: بسیج نمادی ارزشمند، مردمی و برخاسته از آرمانهای حق طلبانه و آزادی خواهانه ملت مسلمان ایران است.

وی فرهنگ بسیجی را فرهنگ استقلال خواهی، آزادی و استکبارستیزی نام برد و گفت: بسیج همراه با سایر نیروهای مسلح با نقش کارآمد و تاثیر‌گذار خود در سرنوشت سازترین صحنه های تاریخ انقلاب اسلامی توانمندی‌های تحسین برانگیز و عظیمی را به نمایش گذاشته ‌است.

دکتر بایبوردی بسیج را پشتیبان و یاران مهربان، مردمی و مقتدر کشورخواند و افزود: بسیج همگام با سایر نیروهای مسلح با حضور در بزنگاه‌های حساس و حیاتی و حوادثی نظیر سیل، کرونا و زلزله امنیت پایدار را برای شهروندان زمینه‌سازی می‌کنند.

وی با اشاره به ۳۶ هزار شهید دانش‌آموز کشور و ۲۱۰ شهید دانش‌آموز شهرستان آران و بیدگل بر گرامیداشت هفته بسیج دانش‌آموزی و بزرگداشت روز ۱۳ آبان ماه تاکید کرد و گفت: دانش‌آموزان به عنوان آینده‌سازان و پیشرانان توسعه پایدار شهرستان آران و بیدگل در تمامی صحنه ها با روحیه اعتماد به نفس بالا و خودباوری در اعتلای نام ایران اسلامی از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌کنند.

جهت دیدن تصاویر بیشتر اینجا را کلیک کنید

انتهای پیام/فاطمه بی خوابی آرانی

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید