آمار

شما اینجا هستید

بازدید امام جمعه آران و بیدگل از کمیته امداد امام خمینی (ره)

حجت الاسلام والمسلمین ابوالفضل سلیمانی امام جمعه آران و بیدگل از کمیته امداد شهرستان آران و بیدگل بازدید کردند.

بازدید امام جمعه آران و بیدگل از کمیته امداد امام خمینی (ره)

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) آران و بیدگل ،حجت الاسلام والمسلمین ابوالفضل سلیمانی امام جمعه آران و بیدگل از کمیته امداد شهرستان آران و بیدگل بازدید کردند.

در این دیدار  اسماعیلی ریاست کمیته امداد به خدمات کمیته امداد امام خمینی (ره) در طول انقلاب اشاره کرده و آن را از برترین یادگارهای امام خمینی (ره) برشمرد و به تنوع خدمات کمیته امداد به نیازمندان اشاره کرد. وی به افزایش مشکلات اقتصادی مددجویان به خصوص در دوران کرونا اشاره کرد و گفت: با شیوع ویروس کرونا و بروز مشکلات برای صنعت گران و جامعه کارگری کار امداد بسیار سخت شده ولی با این حال خدمات و همکاری خیرین و بخش صنعت با کمیته امداد مورد قبول است و امیدواریم با بهبود فضای کسب و کار در کشور شاهد یاری بیشتر بخش صنعت و نیکوکاران باشیم.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی امام جمعه آران و بیدگل با اشاره به خدمات کمیته امداد امام خمینی(ره) در بیش از ۴ دهه انقلاب خواستار کمک بیشتر به محرومین و کمک به فقر زدایی جامعه کردند.

وی ادامه داد: خدمت به محرومین یک توفیق الهی، کار نیکو و پسندیده است و باید سعی شود در شناسایی و خدمت رسانی محرومین شان افراد حفظ شود و محرومین به سوی خودکفایی و استقلال مالی سوق داده شوند.

امام جمعه آران و بیدگل افزود: با شیوع ویروس کرونا نیازمندان شرایط سخت تری پیدا کرده اند و باید با اهالی صنعت و خیرین ارتباط بیشتری برای همکاری بیشتر با کمیته امداد برقرار شود و ستاد نماز جمعه آماده همکاری بیشتر در تمام زمینه ها را برای کمک به جامعه به خصوص نیازمندان دارد.

جهت دیدن تصاویر بیشتر اینجا را کلیک کنید

انتهای پیام/ محمدرضا رحمتی آرانی

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید