آمار

شما اینجا هستید

پیام امام جمعه آران وبیدگل به مناسبت روز قدس

پیام امام جمعه آران وبیدگل به مناسبت روز قدس منتشر شد.

پیام امام جمعه آران وبیدگل به مناسبت روز قدس

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت؛ پیام امام جمعه آران وبیدگل به مناسبت روز قدس منتشر شد.متن این پیام بدین شرح است:

خداوند سبحان را شاکریم که ملل جهان اسلام و ملت عظیم‌الشأن ایران و بویژه مردم شهید پرور و خداجوی دارلشهدای آران وبیدگل  را از نعمات بیکران ضیافت الله رمضان متنعم و به درک لیالی مبارکه قدر بهره مند ساخت و هم اینک ما را در معرض آزمون بزرگی برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و برائت از ظلم مشهود و مجسم  ،” آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب ” قرار داده است.

روز جهانی قدس به معنای احیای ارزش ها و فرهنگ اسلامی در ظلم ستیزی و مبارزات ضد صهیونیستی است؛ چرا که تنها فرهنگ و ارزش های اسلام، توان مبارزه با ظلم و استکبار و استعمار را دارد .

روز جهانی قدس این یادگار گرانقدر پیر فرزانه جماران، و به تصریح مقام معظم رهبری، «لیله القدر تاریخ اسلام»، در چشم انداز روشن تاریخ معاصر، نوید می دهد که با بیداری، هوشیاری و تکلیف مداری امت اسلامی و همت شیرمردان جبهه مقاومت، تحت نصرت الهی، وعده خدایی محقق خواهد گردید. با به صدا درآمدن زنگ زوال رژیم جعلی اسرائیل، در چنین هنگامه ای، بیرق بلند آزادی و رهایی بلاد اسلامی و در رأس آن، فلسطین بر بلندای قُلل عالم اسلام به اهتزاز درخواهد آمد و سرزمین مقدس قدس شریف برای میلیون ها نفر از فرزندان آواره خویش، بال و آغوش خواهد گشود.

 قدس، دفتر خونین شجاعت و مقاومت جهان اسلام است که هرگلبرگ این دفتر، یادمان حماسه ای ماندگار، فریادی بی کرانه و مظلومیتی بی مرز را در جریده خود به ثبت دارد . قدس، قبله پیشین مسلمانان و قلب کنونی جهان اسلام  است. ما در طول تاریخ با قدس زیسته ایم و پاسدار قداست قدس خواهیم بود . قدس جغرافیای عشق، تاریخ ایثار و محراب نیایش های خونین مسلمین سراسر گیتی است .
روز جهانی قدس، روز حیات اسلام و نماد ایستادگی، مقاومت و یکپارچگی جهان اسلام در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و قدس شریف است.
روز قدس، روزی مقدس در تاریخ مبارزات بحق ملت بزرگ ایران و عدالتخواهان جهان است، روز قدس یادگار حضرت امام خمینی(ره) در جمع روزه داران ماه مبارک رمضان است، روز قدس روزی است که جهان اسلام و انسان‌های آزادی‌خواه و مستضعف بر علیه استکبار جهانی و اشغالگران قدس شریف قیام می‌کنند و در صفی واحد برای تحقق وعده الهی، همانند سیلی خروشان به حرکت در می‌آیند.

 اینجانب ضمن گرامی داشت روز جهانی قدس و محکومیت جنایت های رژیم سفاک و صهیونیستی اسرائیل علیه ملت مظلوم فلسطین همرا با مردم مومن و روزه دار منطفه کاشان و آران و بیدگل با ارمانهای امام راحل ره ، مقام معظم رهبری و شهدای جبهه مقاومت تجدید میثاق کرده نظر به اینکه امسال به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا و محدودیت های ناشی از این بیماری، امکان برگزاری مراسم به صورت راهپیمایی مقدور نیست، اما همگام با ملت قهرمان ایران نام و یاد فلسطین را در دل  زنده نگه داشته و به طرق مختلف از جمله استفاده از ظرفیت فضای مجازی  حمایت خود را از آرمان فلسطین و جبهه مقاومت اعلام می داریم.
والسلام علیکم و رحمته الله و برکاته
ابوالفضل سلیمانی،امام جمعه آران و بیدگل،۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰  

انتهای پیام/ فاطمه بی خوابی آرانی

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید