آمار

شما اینجا هستید

تجلیل از هنرمند جوان شهرستان آران و بیدگل، حائز رتبه برتر در بخش عکاسی «نهمین سوگواره عاشورایی هیأت هنر»

تجلیل از هنرمند جوان شهرستان آران و بیدگل، حائز رتبه برتر در بخش عکاسی «نهمین سوگواره عاشورایی هیأت هنر» همزمان با شبهای مبارک رمضان و لیالی قدر و در آستانه شهادت امیرالمؤمنین علی (ع) از هنرمند جوان شهرستان آران و بیدگل، حائز رتبه برتر در بخش عکاسی «نهمین سوگواره عاشورایی هیأت هنر» تجلیل شد.

تجلیل از هنرمند جوان شهرستان آران و بیدگل، حائز رتبه برتر در بخش عکاسی «نهمین سوگواره عاشورایی هیأت هنر»

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت به نقل از  روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل، سعید ضابطی از کسب رتبه برتر «بخش عکاسی» (نهمین سوگواره عاشورایی هیأت هنر) توسط عضو و درس آموخته هنری از کانون فرهنگی هنری امام زمان(عج) شهرستان و عکاس پایگاه خبری فرهنگی طاووس بهشت «مجتبی فائض آرانی» خبر داد و گفت: این سوگواره از سوی جامعه ایمانی مشعر و پایگاه اینترنتی هنر هیأت در سطح کشور برگزار شده است.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل افزود: در این سوگواره فرهنگی هنری مجموعه عکس های «مجتبی فایض آرانی» در بخش (روایت هیأت) و با دوربین دیجیتال به عنوان نفر ششم این سوگواره برگزیده شد.

 

ضابطی ضمن اشاره به اینکه مفاهیم دینی با هنر بهتر تفهیم و ماندگار می شود ادامه داد: بر اساس گزارش دبیرخانه نهمین سوگواره عاشورایی هیات هنر در مجموع 3652 اثر به دبیرخانه این سوگواره ارسال شد که پس از بررسی اولیه ۶۶۳ اثر مورد داوری نهایی قرار گرفت که در جلسه داوری ۱۰ مجموعه عکس و ۴۵ تک عکس درقالب 142 اثر انتخاب شدند.

 

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان آران و بیدگل تصریح کرد: پایگاه فرهنگی و اطلاع رسانی طاووس بهشت از سال 1381 فعالیت خود را تحت نظر و وابسته کانون فرهنگی هنری امام زمان(عج) آغاز نمود ضمن اینکه فعالیت رسانه ای متنوعی را در موضوعات فرهنگی، مذهبی و هنری در طول سال دارد؛ بسیاری از تولیدات رسانه ای این پایگاه نیز در مناسبت های مختلف از شبکه های مختلف رسانه ملی و شبکه استانی اصفهان به روی آنتن می رود. وی ادامه داد: همچنین کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) از سال 1359 فعالیت خود را  آغاز نمود و از کانون های بسیار فعال، پویا و جوان گرا در این شهرستان در برپایی و برگزاری برنامه های ارزشی، حماسی، آئینی دینی، هنری و تحقق بیانیه گام دوم انقلاب می باشد.

انتهای پیام/ محمدرضا رحمتی آرانی

+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید