آمار

شما اینجا هستید

اجرای ۳۰۰ برنامه فرهنگی در کتابخانه های عمومی آران و بیدگل

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آران و بیدگل از اجرای بیش از ۳۰۰ برنامه فرهنگی در کتابخانه های عمومی این شهرستان طی سال گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار طاووس بهشت به نقل از خبرگزاری شبستان؛ جواد رنجکش  گفت: طی سال گذشته افزون بر ۳۰۰ برنامه فرهنگی در کتابخانه های عمومی شهرستان آران و بیدگل اجرا شده است.

 

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آران و بیدگل افزود: در سال ۱۳۹۹ به دلیل شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامت مردم، عمده برنامه های فرهنگی کتابخانه های عمومی شهرستان به صورت مجازی برگزار شده است.

 

رنجکش افزود: این برنامه ها که برای ارتقا و اعتلای فرهنگ کتاب و کتابخوانی و جلوگیری از قطع ارتباط اعضا با کتابخانه ها انجام گرفته است شامل برنامه هایی از قبیل قصه گویی، کاردستی، مسابقه، معرفی و نمایشگاه کتاب، مشاوره، برنامه های مناسبتی و نشست کتابخوان است.

 

رئیس اداره کتابخانه های عمومی آران و بیدگل خاطر نشان کرد: طی یک سال گذشته، ۱۲۱ برنامه در بخش کودک شامل قصه گویی و کاردستی، ۲۸ برنامه در بخش مسابقات، ۲ برنامه مشاوره، ۸۸ برنامه معرفی کتاب و برپایی نمایشگاه کتاب، ۳۳ برنامه مناسبتی و ۲۹ برنامه نشست کتابخوان کتابخانه ای و شهرستانی به صورت مجازی برگزار شده است.

 

رنجکش بیان داشت: ۱۱ باب کتابخانه شامل پنج باب کتابخانه نهادی و ۶ باب کتابخانه مشارکتی با بیش از ۲۰۰ هزار جلد کتاب در این شهرستان فعال است.

انتهای پیام/ محمدرضا رحمتی

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه جدیدی بگذارید