آمار

شما اینجا هستید

محصولات

به منظور حفظ، ثبت و انتقال خاطرات شهیدان والامقام، دفتر مستندسازی انقلاب اسلامی و دفاع مقدسِ کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج)؛ از سال 85 اقدام به انجام مصاحبه با خانواده شهدای منطقه عباس آباد آران و بیدگل کرد. آنچه پیش رو دارید ماحصل مصاحبه با خانواده های شهداي محله عباس آباد...

 دفتر مستند سازي انقلاب اسلامي و دفاع مقدس كانون فرهنگي هنري امام زمان (عج) به مناسبت تشييع پيكر پاك خط شكن شهيد منوچهر خراط ويژه نامه عقيق را در 2 صفحه منشر كرد . در اين ويژه نامه خاطرات ثبت شده از اين شهيد بزرگوار به رشته تحرير در آمده است . 

مستند یک دعا غزل مستند کوتاهی است که به معرفی مراسم مناجات شب های ماه رمضان مسجد اعظم محققق آران وبیدگل می پرازد. این مستند توسط  واحد فیلم و مستند کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) تهیه شده است. 

اين مجموعه  شامل زندگينامه، وصيت نامه موضوعي، تصاوير، بيش از 400 قطعه فيلم ، نماهنگ، موسيقي، و محافظ صفحه كامپيوتر با موضوع شهداي عباس آباد آران وبيدگل است. 

پايگاه اطلاع رساني طاووس بهشت در راستای اشاعه فرهنگ ناب اسلامی و به منظور تكريم و تعظيم جايگاه مسجد به عنوان سنگرهای اسلام وانقلاب به معرفی تصويری مساجد شهرستان آران وبيدگل با عنوان "خانه های خدا در آران و بیدگل" می پردازد.

پادکست های مهدوی از محصولات تولید شده در بخش چندرسانه ای پایگاه اطلاع رسانی طاووس بهشت است و شامل مجموعه کلیپ های صوتی است از سخنان امام خمینی(ره)، رهبر انقلاب، استاد رحیم پور ازغدی و... که برای استفاده در اختیار علاقه مندان و خوانندگان قرار داده می شود.

"نشریه نگین کویر" نام گاهنامه ای است به صاحب امتیازی کانون فرهنگی، هنری امام زمان(عج) و به سردبیری محسن قامتی که با ده سال سابقه جزء با قدمت ترین نشریات شهرستان آران و بیدگل محسوب می شود و تاکنون نویسنگان و خبرنگاران محلی بسیاری را معرفی کرده است.

اين مجموعه پنجره كوچكي است گشوده روبه آسمان بي كران زندگي حماسي و افتخار آفرين اين شهيد بزرگوار...

اين مجموعه حاصل سال ها تلاش اعضاي دفتر مستندسازی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس کانون فرهنگی هنری امام زمان(عج) است   كه شامل  خاطرات كوتاه شهداي منطقه عباس آباد آران و بيدگل  مي باشد.

"نشریه سنگر" نام گاهنامه ای است به صاحب امتیازی پایگاه مقاومت بسیج امام رضا(ع) محله عباس آباد که به سردبیری حسین رحمتی منتشر می شود و شامل بخش های مختلفی از قبیل سرمقاله، اخبار، سبک زندگی، خاطره از شهدا و... می باشد.