گفتگوی تفصیلی با دکتر محمد باقر خرمشاد

آنچه در ادامه می آید شرح گفتگوی گزارشگر کانون دانش آموختگان است با جناب آقای دکتر محمدباقر خرمشاد دانش آموخته و عضو هیئت موسس کانون دانش آموختگان دانشگاه امام صادق(علیه السلام). در این مصاحبه تلاش شده است تا راهکارهای پویایی و توفیق کانون دانش آموختگان مورد توجه قرار گیرد.

انتصاب دکتر موسوی به سمت معاون وزیر اقتصاد

وزیر اقتصاد در حکمی سید علی محمد موسوی، دانش آموخته دانشگاه امام صادق(علیه السلام) را به سمت معاون وزیر و رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران منصوب کرد.

نشست تحلیلی پیرامون  پیامد های سیاسی _ امنیتی تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

نشست بررسی و تحلیل پیامد های سیاسی _ امنیتی تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  با حضور کارشناسان در دانشگاه امام صادق(علیه السلام)برگزار می شود.

آمریکا به دنبال عملیات روانی بر مردم و ایجاد شکاف و اختلاف در صفوف آن‌هاست

دکتر ابوذر گوهری مقدم دانش آموخته و عضو هیئت‌علمی دانشکده معارف اسلامی و علوم سیاسی دانشگاه امام صادق (علیه‌السلام) با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری به تحلیل اقدام خصمانه رژیم ایالات متحده در قرار دادن نام سپاه پاسداران در فهرست سازمان های تروریستی پرداخت.

تجلیل از دکتر اصغر افتخاری در کنگره نظریه پردازی،نقد و مناظره

در سومین کنگره «کرسی‌های نظریه‌پردازی، نقد و مناظره در چهل سالگی انقلاب اسلامی» از دکتر اصغر افتخاری نظریه پرداز برجسته حوزه علوم انسانی اسلامی تجلیل به عمل آمد.

چهاردهه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران؛ بررسی دیپلماسی هسته‌ای

هسته پژوهشی مطالعات دیپلماسی و روابط بین الملل دانشگاه امام صادق(علیه السلام) گفتگوی راهبردی چهاردهه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران؛ بررسی دیپلماسی هسته‌ای را برگزار می کند.

رونمایی از تازه‌ترین اثر فاضل نظری

«اکنون» به عنوان ششمین دفتر شعری فاضل نظری، شامل ۴۰ غزل با مضامین عاشقانه و عارفانه است که در آستانه ۴۰ سالگی شاعر آن منتشر می‌شود. این مجموعه شعر حال و هوایی شبیه به اشعار مجموعه‌های «گریه‌های امپراطور» و «ضد» از او دارد.

انتصاب دکتر مهدی حمزه‌پور به عنوان مشاور بنیاد ملی نخبگان

انتصاب دکتر مهدی حمزه‌پور به عنوان مشاور بنیاد ملی نخبگان، دبیر ستاد فرهنگی سازی برنامه‌های بنیاد ملی نخبگان و نماینده دانشگاه امام صادق (علیه‌السلام) در امور نخبگان و استعدادهای درخشان و برتر

انتصاب دکتر احمدی طباطبایی به عنوان عضو حقیقی شورای دانشگاه امام صادق(علیه السلام)

حجت الاسلام و المسلمین دکترسعدی رئیس دانشگاه امام صادق( علیه‌السلام)، در حکمی جناب آقای دکتر محمدرضا احمدی طباطبایی، از دانش آموختگان دانشگاه امام صادق(علیه السلام) را به مدت یکسال به عنوان عضو حقیقی شورای دانشگاه منصوب نمودند.