آمار

شما اینجا هستید

برگزاری مسابقه از كتاب "پیچک نجات"

در راستای گسترش ارزش های عرصه ایثار وشهادت وآشنایی نسل جوان با نقش و جایگاه شهرستان آران وبیدگل در عرصه دفاع مقدس، کمیته فرهنگی واجتماعی شهرداری آران وبیدگل اقدام به برگزاری مسابقه از کتاب «پیچک نجات»نوشته علی محمد قاسم پور نموده است.

پیچک نجات

ظاووس بهشت: در راستای گسترش ارزش های عرصه ایثار وشهادت وآشنایی نسل جوان با نقش و جایگاه شهرستان آران وبیدگل در عرصه دفاع مقدس، کمیته فرهنگی واجتماعی شهرداری آران وبیدگل اقدام به برگزاری مسابقه از کتاب «پیچک نجات»نوشته علی محمد قاسم پور نموده است.

نویسنده کتاب سعی نموده است روایت نوین و خلاقانه از حضور رزمندگان آران و بیدگل در دوران دفاع مقدس ارایه نماید وضمن تبیینواقعیت هایی از دفاع مقدس با نثری روان، واژه های محلی و واژه های فارسی را در متن کتاب بکارگیرد.

علاقمندان می توانند حداکثر تا پایان آبان ۱۳۹۳ نسبت به مطالعه این کتاب و پاسخ به سوالات اقدام نمایند و پاسخنامه را به معاونت اداری و منابع انسانی شهرداری تحویل نمایند .

شهرداری آران وبیدگل به ۵ نفر از کسانی که به سؤالات، پاسخ های درست ارایه دهند ، به قید قرعه جوایزی ارزشمندی در هفته بسیج اهدا خواهد نمود.

علاقمندان می توانند با بارگزاری فایل ذیل و پاسخ به سوالات در پاسخنامه در این مسابقه شرکت کنند.

 

مسابقه پیچک نجات

دسته بندی: 
+1
0
-1
تلگرام طاووس بهشت

دیدگاه‌ها

سؤال های کتاب پیچک را کجا تهیه کنیم؟
+1
-1
-1

لطفا یک ادرس ایمیل هم معرفی کنید تا از شهرهای دیگه همبتونن شرکت کنن ممنون
+1
-1
-1

میشه جواب منو بدین من هر روز دارم سر میزنم به سایتتون ... اگه نمیشه بگین ممنون
+1
-1
-1

سلام دوست عزیز، همانطور که در متن خبر نیز ذکر شده است برگزار کننده این مسابقه کمیته فرهنگی و اجتماعی شهرداری آران و بیدگل است و ما فقط نسبت به اطلاع رسانی این کار اقدام نموده ایم و هیچ گونه اطلاعی از چند و چون و کیفیت برگزاری آن نداریم فقط می توانیم برای راهنمایی، شما را برای گرفتن پاسخ خود به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری آران و بیدگل به نشانی www.aranbidgol.ir و یا ارسال ایمیل به پست الکترونیکی info@aranbidgol.ir دعوت کنیم.
+1
+1
-1

دیدگاه جدیدی بگذارید